Lista kandydatur na Sportowca Roku 2018!

W I etapie Plebiscytu na Sportowca Roku 2018 wyłoniono 52 kandydatury. Z nadesłanych zgłoszeń w II etapie Kapituła Plebiscytu do 18 listopada wybierze 20. „Nominowanych”.

Natomiast od 28 listopada do 5 grudnia na stronie www.pzsnstart.eu będzie można oddać głos na Sportowca Nominowanego w Plebiscycie organizowanym przez Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start”.

Lista kandydatur:
  1. Emilia Babska (strzelectwo sportowe)
  2. Adrian Castro (szermierka na wózkach)
  3. Patryk Chojnowski (tenis stołowy)
  4. Krzysztof Ciuksza (lekkoatletyka)
  5. Jacek Czech (pływanie)
  6. Rafał Czuper (tenis stołowy)
  7. Oliwia Daroch (pływanie)
  8. Michał Derus (lekkoatletyka)
  9. Przemysław Drąg (pływanie)
  10. Michał Gadowski (wioślarstwo)
  11. Jacek Gaworski (szermierka na wózkach)
  12. Michał Golus (pływanie)
  13. Małgorzata Hałas-Koralewska (podnoszenie ciężarów)
  14. Igor Hrehorowicz (pływanie)
  15. Małgorzata Ignasiak (lekkoatletyka)
  16. Oliwia Jabłońska (pływanie)
  17. Alicja Jeronim (lekkoatletyka)
  18. Jarosław Kailing (wioślarstwo)
  19. Ireneusz Kapusta (łucznictwo)
  20. Paweł Karpiński (taniec na wózkach)
  21. Lucyna Kornobys (lekkoatletyka)
  22. Aleksander Kossakowski (lekkoatletyka) / przewodnik Krzysztof Wasilewski
  23. Michał Kotkowski (lekkoatletyka)
  24. Justyna Kozdryk (podnoszenie ciężarów)
  25. Karolina Kucharczyk (lekkoatletyka)
  26. Maciej Lepiato (lekkoatletyka)
  27. Bartosz Łastowski (ampfutbol)
  28. Jolanta Majka (wioślarstwo)
  29. Wojciech Makowski (pływanie)
  30. Mateusz Michalski (lekkoatletyka)
  31. Jakub Mirosław (lekkoatletyka)
  32. Bartłomiej Mróz (parabadminton)
  33. Barbara Niewiedział-Bieganowska (lekkoatletyka)
  34. Joanna Oleksiuk (lekkoatletyka)
  35. Milena Olszewska (łucznictwo)
  36. Natalia Partyka (tenis stołowy)
  37. Katarzyna Piekart (lekkoatletyka)
  38. Marta Piotrowska (lekkoatletyka)
  39. Paweł Piotrowski (lekkoatletyka)
  40. Iwona Podkościelna (kolarstwo tandemowe) / pilot Aleksandra Tecław
  41. Marcin Polak (kolarstwo tandemowe) / pilot Michał Ładosz
  42. Joanna Reda (taniec na wózkach)
  43. Igor Sikorski (narciarstwo alpejskie)
  44. Katarzyna Sobczak (kajakarstwo)
  45. Sławomir Szymański (podnoszenie ciężarów)
  46. Renata Śliwińska (lekkoatletyka)
  47. Mariusz Tomczyk (podnoszenie ciężarów)
  48. Anna Trener-Wierciak (lekkoatletyka)
  49. Bartosz Tyszkowski (lekkoatletyka)
  50. Mateusz Wawczak (rugby na wózkach / koszykówka na wózkach)
  51. Rafał Wilk (kolarstwo / handbike)
  52. Marzena Zięba (podnoszenie ciężarów)

Patronat honorowy 


Do pobrania:

Lista kandydatur na Sportowca Roku 2018

Skład Kapituły Plebiscytu na Sportowca Roku 2018

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *