Dietetyk do pracy z kadrami narodowymi

POLSKI ZWIĄZEK SPORTU NIEPEŁNOSPRAWNYCH „START” POSZUKUJE KANDYDATA/KANDYDATKI NA STANOWISKO:

Dietetyka do pracy z kadrami narodowymi.

Opis stanowiska:

  • Poszukujemy osoby kontaktowej i dynamicznej na stanowisko dietetyka do pracy ze sportowymi kadrami narodowymi sportowców niepełnosprawnych.
  • Zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku dietetyka  jest opieka nad sportowcami polegająca na skutecznym prowadzeniu kuracji z uwzględnieniem doradztwa w zakresie diety i suplementacji oraz motywacji do osiągania założonych wyników sportowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: żywienie człowieka i dietetyka)
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z pacjentem
  • Zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Wysoka kultura osobista
  • Dyspozycyjność
  • Mile widziane doświadczenie w pracy ze sportowcami
  • Umiejętność organizacji czasu pracy
  • Gotowość do częstych wyjazdów

Oferujemy:

  • Forma współpracy do uzgodnienia
  • Możliwość rozwoju
  • Satysfakcję z wykonywanej pracy

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „START” z siedzibą przy ul. Trylogii 2/16 01-982 Warszawa moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na w/w stanowisko zgodnie z obowiązującymi przepisami w zakresie ochrony danych osobowych.”

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy pobrać zgodę rekrutacyjną wydrukować i odesłać do nas podpisany skan.

Do pobrania – TUTAJ