Mistrzostwa Polski w narciarstwie biegowym. Chochołowskie Termy 7-8.12.2018

Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start” jest organizatorem Mistrzostw Polski Osób Niepełnosprawnych w narciarstwie biegowym, które zostaną rozegrane w Chochołowskich termach. Rywalizacja odbędzie się 7 i 8 grudnia 2018 roku.

Zapraszamy na trasy, aby na żywo oglądać mistrzostwa oraz do dołączenia do wydarzenia na Facebooku, gdzie na bieżąco będziemy informować o zawodach, w których wystartuje 40. zawodników z 10. klubów.

Kadrę narodową reprezentować będą pod okiem trenera głównego Wiesława Cempy: Iweta Faron, Witold Skupień, Jolanta Ligas (KS Obidowiec Obidowa), a także Arleta Opyd i Łukasz Kubica (Start Nowy Sącz), którego przewodnikiem  będzie Ewelina Marcisz – I trener asystent. 

Na chochołowskich trasach formę sprawdzą między innymi kadrowicze z reprezentacji parawioślarstwa, którzy obecnie znajdują się  na obozie organizowanym przez Polski Komitet Paraolimpijski.

Trasy w Chochołowskich Termach są bardzo dobrze przygotowane. Jednak ze względu na brak śniegu w ostatnich dniach naśnieżone zostały sztucznie.


Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych w narciarstwie biegowym

dołącz do wydarzenia na Facebooku


komunikat-MP-narciarstwo-biegowe

formularz zgłoszeniowy MP w narciarstwie biegowym Wisła

lista startowa

Lista wyników MP ON sprint 7.12.2018r.

Lista wyników MP ON b. długie 8.12.2018r.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiększ
Kontrast