Mistrzostwa Europy WPA w Lekkiej Atletyce- Bydgoszcz 27.05-05.06.2021 r.

Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych Start powołuje na zawody ekipę w składzie.
Kadra szkoleniowa

  1. Lewkowicz Zbigniew Trener
  2. Szczygieł Jacek Trener
  3. Kuczek Piotr Trener
  4. Niemczyn Dariusz Trener
  5. Mossoń Michał Trener
  6. Niedźwiecka Małgorzata Trener
  7. Chilewska Renata Trener
  8. Wróbel Andrzej Trener
  9. Woźniak Daniel Trener
  10. Pachol Oleg Trener
  11. Chochliuk Grażyna Trener
  12. Pawlak Wiesław Trener
  13. Buczek Karina Trener RR
  14. Cebulska Aleksandra Trener RR
  15. Szczygieł Paweł Fizjoterapeuta
  16. Sobociński Wiktor Fizjoterapeuta
  17. Szal Miłosz Fizjoterapeuta
  18. Sówka Michał Fizjoterapeuta
  19. Drewniak Adam Fizjoterapeuta
  20. Kownacki Radosław Fizjoterapeuta
  21. Świerk Mateusz Fizjoterapeuta
  22. Kawka Edyta Fizjoterapeuta
  23. Fulara Zbigniew OT
  24. Paszkowski Norbert OT
  25. Śnieżek Mateusz OT

Zawodnicy

  1. Adamczyk Kornelia
  2. Biernat Mateusz
  3. Ciuksza Krzysztof
  4. Cwenar Robert
  5. Czarnecki Łukasz
  6. Chmara Aleksandra
  7. Derus Michał
  8. Dominikowska Miriam
  9. Drabiuk Łukasz
  10. Gałan Agata
  11. Głąb Michał
  12. Gontarz Magdalena
  13. Górczak Bartosz
  14. Jachimowicz Robert
  15. Jasińska Natalia
  16. Jeromin Alicja
  17. Kałucka Zofia
  18. Kossakowski Aleksander
  19. Wasilewski Krzysztof
  20. Kibil Jagoda
  21. Kisiel Katarzyna
  22. Kornobys Lucyna
  23. Kotłowska Faustyna
  24. Koprowska Iwona
  25. Krause Patryk
  26. Krzywdzińska Agata
  27. Kołek Samuel
  28. Kotkowski Michał
  29. Kosewicz Piotr
  30. Kozakowska Róża
  31. Kąkol Piotr
  32. Lepiato Maciej
  33. Ligęza Damian
  34. Madzia Mirosław
  35. Maliszewska Klaudia
  36. Mamczarz Łukasz
  37. Marchewka Martyna
  38. Mazur Joanna
  39. Stawicki Michał
  40. Majchrzak Michał
  41. Michalski Mateusz
  42. Mirosław Jakub
  43. Nicpoń Jakub
  44. Oleksiuk Joanna
  45. Osiński Dariusz
  46. Owczarek Mateusz
  47. Pauliński Tomasz
  48. Paździor Marta
  49. Piekart Katarzyna
  50. Piotrowska Marta
  51. Piotrowski Paweł
  52. Renecka Ingrid
  53. Rocki Rafał
  54. Rokicki Janusz
  55. Rybicka Dominika
  56. Sochal Maciej
  57. Stoltman Lech
  58. Ściubak Tomasz
  59. Śliwińska Renata
  60. Strawińska Karolina
  61. Szafrański Michał
  62. Tyszkowski Bartosz
  63. Trener-Wierciak Anna
  64. Wietecki Łukasz
  65. Wietecki Marek
  66. Wojnicki Mateusz
  67. Wróbel Tomasz
  68. Wróblewski Damian

Zakwaterowanie ekipy w Hotelu Zawisza w Bydgoszczy. Zawodnicy zobowiązani są do przestrzegania obostrzeń sanitarnych. Każdy z ekipy będzie podczas zawodów badany na obecność wirusa Covid 19.
• Zwrot kosztów przejazdu nastąpi na podstawie not księgowych (w przypadku rozliczania przez kluby zrzeszone), wystawionych do 14 dni od zakończenia wyjazdu, po wystawieniu i zgromadzeniu dokumentów (bilety PKS, PKP, rozliczenie kosztów podróży, lista kosztów podróży itd.) lub rozliczenia kosztów podróży (w przypadku zawodników reprezentujących klub niezrzeszony w PZSN Start) wraz
z umową użyczenia – w zależności od pojemności silnika, nie więcej niż 0,65 zł za 1km) Dokumenty do pobrania na stronie pzsnstart.eu w zakładce start / dokumenty do pobrania. Dokumenty wypełnione elektronicznie, wydrukowane i podpisane należy przesłać w wersji papierowej na adres: Polskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych „Start”, ul. Konwiktorska 9 lok 2 00-216 Warszawa.
• Wyjazd na wyjazd dofinansowany jest ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu na podstawie umowy nr 2021/0011/0076/SubC/DSW z dnia 31.03.2021

zawsze i wszędzie #KibicujemyParaolimpijczykom