Obóz sportowo – rekreacyjny w Stegnie Mikoszewie

W terminie 08 do 20 sierpnia 2016 r. grupa niepełnosprawnych członków Klubu Sportowego Niepełnosprawnych „Start” w Kaliszu uczestniczyła w obozie sportowo – rekreacyjnym w Stegnie Mikoszewie.

Uczestnicy realizowali bogaty program zajęć sportowych, rekreacyjnych i turystycznych. Zorganizowano rozgrywki sportowe w piłce siatkowej, piłce nożnej, badmintonie. Przeprowadzane były również zajęcia integrujące i usprawniające. Dzieci i młodzież bawili się na dyskotekach, przy ognisku.

Obóz finansowany był ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Urzędu Miasta Kalisza.

[ngg_images source=”albums” display_type=”photocrati-nextgen_basic_compact_album” gallery_display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” galleries_per_page=”0″ enable_breadcrumbs=”1″ enable_descriptions=”0″ override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”120″ thumbnail_height=”90″ thumbnail_crop=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]