Czas na parapływacki Puchar Świata w Berlinie!

Parapływacki Puchar Świata powraca! W Berlinie od 15 do 18 października 133. pływaków z 11. krajów będzie rywalizować w tak dużej międzynarodowej imprezie od dłuższego czasu. Polska do stolicy Niemiec udała się w kilkunastoosobowym składzie, z zeszłorocznymi medalistami mistrzostw świata w Londynie na czele!

Polskę reprezentować w Berlinie będzie „czternastka” Polaków: Zuzanna Boruszewska, Przemysław Drąg, Jacek Czech, Igor Hrehorowicz, Michał Golus, Oliwia Jabłońska, Adrian Jastrzębski, Rafał Kalinowski, Nadia Kardasz, Gabriel Kowalski, Alan Ogorzałek, Michał Rosiak, Kamil Rzetelski i Juliusz Trochimczuk.

Z tej „czternastki” rok temu na mistrzostwach świata w Londynie po medale sięgnęli Oliwia Jabłońska (złota), Jacek Czech (srebro) i Michał Golus (brąz).

Listy startowe Pucharu Świata w Berlinie:

[Sprawdź w jakich konkurencjach wystąpią Polacy!]

15.10.2020 

16.10.2020

17.10.2020

18.10.2020

Relacje z Berlina na bieżąco na Facebooku Polskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych „Start” [tutaj]. Transmisje live można śledzić [tutaj].

Wyjazd kadry narodowej do Berlin zorganizował Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start” [komunikat organizacyjny]. 

inf. wł.

Fot. Bartłomiej Zborowski / Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start”