Mistrzostwa Polski w narciarstwie biegowym. Chochołowskie Termy 7-8.12.2018

Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start” jest organizatorem Mistrzostw Polski Osób Niepełnosprawnych w narciarstwie biegowym, które zostaną rozegrane w Chochołowskich termach. Rywalizacja odbędzie się 7 i 8 grudnia 2018 roku.

Zapraszamy na trasy, aby na żywo oglądać mistrzostwa oraz do dołączenia do wydarzenia na Facebooku, gdzie na bieżąco będziemy informować o zawodach, w których wystartuje 40. zawodników z 10. klubów.

Kadrę narodową reprezentować będą pod okiem trenera głównego Wiesława Cempy: Iweta Faron, Witold Skupień, Jolanta Ligas (KS Obidowiec Obidowa), a także Arleta Opyd i Łukasz Kubica (Start Nowy Sącz), którego przewodnikiem  będzie Ewelina Marcisz – I trener asystent. 

Na chochołowskich trasach formę sprawdzą między innymi kadrowicze z reprezentacji parawioślarstwa, którzy obecnie znajdują się  na obozie organizowanym przez Polski Komitet Paraolimpijski.

Trasy w Chochołowskich Termach są bardzo dobrze przygotowane. Jednak ze względu na brak śniegu w ostatnich dniach naśnieżone zostały sztucznie.


Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych w narciarstwie biegowym

dołącz do wydarzenia na Facebooku


komunikat-MP-narciarstwo-biegowe

formularz zgłoszeniowy MP w narciarstwie biegowym Wisła

lista startowa

Lista wyników MP ON sprint 7.12.2018r.

Lista wyników MP ON b. długie 8.12.2018r.