Suma dwóch najlepszych wyników uzyskanych w konkurencjach paraolimpijskich w ramach 2 różnych zawodów objętych cyklem (przy czym co najmniej jeden z nich na pływalni 50 metrowej). Wartość punktowa na podstawie World Para Swimming Point Scores 2020.

Kobiety

Msc.NazwiskoImięKlubSuma Punktów1. KonkurencjaKlasa startowaPływalniaCzasPunktyZawody2. Konkurencja Klasa startowa Pływalnia Czas Punkty Zawody
1BoruszewskaZuzannaUKS SP 149 Łódź 1589100 m klasycznySB925m1:27.00 819Wrocław100 m klasycznySB950m1:29.19 770Łódź
2OchteraAleksandraStart Koszalin 147050 m dowolnyS1025m31.28 780Wrocław50 m dowolnyS1050m32.58 690Drzonków
3BiernatKamilaStart Wrocław 137950 m dowolnyS1050m32.45 699Łódź50 m dowolnyS1025m32.72 680Wrocław
4KardaszNadiaSzansa Start Gdańsk 1287100 m klasycznySB950m1:34.53 648Łódź100 m klasycznySB850m1:37.45 639Drzonków
5JakoniukJuliaStart Wrocław 98650 m dowolnyS1025m35.32 496Wrocław50 m dowolnyS1050m35.42 490Łódź
6PiecAlicjaKSN Start Kalisz 920100 m klasycznySB925m1:42.61 463Wrocław100 m klasycznySB950m1:42.87 457Łódź
7KacikNikolaSzansa Start Gdańsk 77350 m dowolnyS850m40.28 412Łódź100 m grzbietowyS850m1:41.34 361Drzonków
8LisiakNikolaKSI Start Szczecin 77050 m dowolnyS1025m36.82 397Wrocław100 m dowolnyS1050m1:20.03 373Drzonków
9PochopieńWeronikaStart Katowice 613100 m klasycznySB525m2:20.50 328Wrocław50 m dowolnyS650m46.77 285Łódź
10DarochOliwiaLKS Gol-Start Częstochowa 539100 m dowolnyS1025m1:14.68 539Wrocław
11BadowskaNikolaIKS AWF Warszawa 509100 m dowolnyS950m1:19.64 509Łódź
12WojnarowskaPatrycjaStart Tarnów 498100 m dowolnyS725m1:28.09 498Tychy
13WolnikMartaLKS Gol-Start Częstochowa 491100 m klasycznySB625m2:18.19 256Wrocław100 m klasycznySB650m2:19.85 235Łódź
14BanduraKinga4MK KRAKÓW 47050 m dowolnyS1025m35.71 470Tychy
15KulczyckaElizaStart Wrocław 42250 m dowolnyS1050m36.43 422Łódź
16MrózOliwiaStart Zielona Góra 394100 m klasycznySB850m1:59.44 212Łódź100 m klasycznySB825m2:01.72 182Wrocław
17KisłaJuliaStart Gorzów Wielkopolski 36450 m dowolnyS1050m40.62 194Drzonków50 m dowolnyS1025m41.23 170Tychy
18CzarnuchNataliaKSI Start Szczecin 29250 m grzbietowyS325m1:26.70 148Wrocław50 m grzbietowyS350m1:27.02 144Drzonków
19NowakiewiczNellyStart Katowice 288100 m klasycznySB1225m1:46.22 288Tychy
20DendraMonikaStart Katowice 204100 m klasycznySB925m2:04.30 119Tychy100 m klasycznySB950m2:08.36 85Łódź
21SkowronEwaKSI Start Szczecin 19450 m grzbietowyS550m1:14.31 98Drzonków50 m grzbietowyS525m1:14.42 96Wrocław
22KupczyńskaKarolinaLKS Gol-Start Częstochowa 165100 m dowolnyS725m1:48.00 103Wrocław100 m dowolnyS750m1:52.68 62Drzonków
23MajkaMartaLKS Gol-Start Częstochowa 143100 m dowolnyS925m1:39.56 87Tychy100 m dowolnyS950m1:43.14 56Łódź
24DomagałaJuliaKSN Start Kalisz 110100 m klasycznySB650m2:39.41 69Łódź100 m klasycznySB650m2:46.24 41Drzonków
25WitkowskaKarolinaStart Gorzów Wielkopolski 99100 m klasycznySB1250m2:00.61 99Drzonków
26NagiAntoninaStart Katowice 9450 m grzbietowyS425m1:23.90 94Tychy
27HuzarMariaStart Wrocław 7950 m dowolnyS1025m44.27 79Wrocław
28SzmigielOliwiaUKS SP 149 Łódź 6050 m dowolnyS650m54.67 60Łódź
29ŁukasiewiczAleksandraKSI Start Szczecin 48100 m klasycznySB750m2:37.89 41Drzonków100 m grzbietowyS725m2:21.11 7Wrocław
30WychorskaKingaKSN Start Kalisz 47100 m klasycznySB850m2:23.74 29Łódź100 m klasycznySB825m2:28.81 18Wrocław
31MaksaraJuliaStart Katowice 45100 m klasycznySB925m2:15.57 45Tychy
32GruszkaMartaStart Katowice 3350 m dowolnyS1025m48.55 21Tychy50 m dowolnyS1050m50.12 12Drzonków
33DurasOliwiaStart Zielona Góra 27100 m dowolnyS950m1:48.39 27Drzonków
33KonwińskaNikolaKSN Start Kalisz 27100 m klasycznySB950m2:20.80 27Łódź
35StalaKarolina4MK KRAKÓW 25100 m klasycznySB825m2:25.51 25Tychy
36MaryniakElżbietaStart Wrocław 19100 m dowolnyS925m1:50.79 19Wrocław
37DargaczJadwigaSzansa Start Gdańsk 16100 m grzbietowyS850m2:09.86 16Łódź
38RóżańskaWeronikaStart Gorzów Wielkopolski 1150 m grzbietowyS550m1:31.05 10Drzonków50 m grzbietowyS525m1:43.79 1Tychy
38ZałuskaMartynaStart Wrocław 1150 m grzbietowyS450m1:45.34 6Łódź50 m grzbietowyS450m1:47.05 5Drzonków
40MajczykJuliaStart Bydgoszcz 9100 m dowolnyS950m1:55.17 9Łódź
41SerwiakWeronikaLKS Gol-Start Częstochowa 5100 m dowolnyS725m2:11.03 5Wrocław
42TruszkowskaMarlenaStart Białystok 4100 m klasycznySB925m2:38.07 4Wrocław
43RzeszowskaOliwiaStart Opole 350 m grzbietowyS450m1:49.78 3Łódź
44CoveyAlyshiaStart Katowice 2100 m klasycznySB825m2:46.41 2Tychy100 m dowolnyS950m2:23.48 0Łódź
44MakowskaPaulinaStart Zielona Góra 2100 m grzbietowyS850m2:21.71 2Drzonków
46SołtysikJuiiaStart Katowice 150 m dowolnyS1025m55.71 1Tychy
46SołtysikJuliaStart Katowice 150 m dowolnyS1025m56.26 1Wrocław50 m dowolnyS1050m58.70 0Drzonków
48KarpisiewiczMajaKSN Start Kalisz 050 m dowolnyS850m1:30.94 0Drzonków
48KorowajPaulaStart Białystok 0100 m dowolnyS750m2:47.76 0Łódź
48MarczukGabrielaStart Łódź 050 m grzbietowyS250m3:28.27 0Łódź
48MarczukPatrycjaStart Łódź 050 m grzbietowyS350m2:16.19 0Łódź
48NoszczykMarikaStart Katowice 0100 m dowolnyS725m2:39.61 0Tychy
48PłoszyńskaAnnaStart Łódź 050 m dowolnyS650m1:20.74 0Łódź
48WójcikAlicjaStart Tarnów 050 m dowolnyS850m1:20.64 0Łódź50 m dowolnyS825m1:29.94 0Tychy

Mężczyźni

Msc.NazwiskoImięKlubSuma Punktów1. KonkurencjaKlasa startowaPływalniaCzasPunktyZawody2. Konkurencja Klasa startowa Pływalnia Czas Punkty Zawody
1HrehorowiczIgorStart Wrocław 1803400 m dowolnyS925m4:22.83 926Wrocław50 m dowolnyS950m27.32 877Łódź
2KalinowskiRafałStart Białystok 1716100 m klasycznySB925m1:10.96 897Wrocław50 m dowolnyS1050m26.47 819Łódź
3RzetelskiKamilSzansa Start Gdańsk 168550 m dowolnyS1325m25.44 856Wrocław50 m dowolnyS1350m25.76 829Drzonków
4GolusMichałMKS Wodnik Radom 1643100 m dowolnyS825m1:02.48 853Wrocław100 m dowolnyS850m1:04.32 790Łódź
5JastrzębskiAdrianMKS Wodnik Radom 154450 m dowolnyS1350m26.39 775Łódź50 m dowolnyS1325m26.45 769Wrocław
6DrągPrzemysławLKS Gol-Start Częstochowa 132350 m dowolnyS1150m30.00 671Drzonków50 m dowolnyS1150m30.21 652Łódź
7RosiakMichałStart Wrocław 124050 m dowolnyS1350m27.83 642Łódź50 m dowolnyS1325m28.29 598Wrocław
8MiśkiewiczMateuszLKS Gol-Start Częstochowa 113250 m dowolnyS725m33.34 623Wrocław50 m dowolnyS750m34.78 509Drzonków
9JureckiJanStart Wrocław 103150 m dowolnyS1025m29.37 558Wrocław50 m dowolnyS1050m30.30 473Drzonków
10RobakWiktorStart Łódź 102950 m dowolnyS1050m29.56 540Łódź50 m dowolnyS1050m30.12 489Drzonków
11StańkowskiGabrielSzansa Start Gdańsk 90650 m dowolnyS950m32.15 473Łódź50 m dowolnyS950m32.63 433Drzonków
12OgorzałekAlanStart Wrocław 853400 m dowolnyS1025m4:17.62 853Wrocław
13MączyńskiMaciejStart Wrocław 782100 m klasycznySB925m1:28.45 442Wrocław100 m klasycznySB950m1:32.74 340Łódź
14GałuszkaDawidStart Katowice 77750 m dowolnyS1025m30.87 423Tychy50 m dowolnyS1050m31.69 354Łódź
15MakowskiWojciechG-8 Bielany Warszawa 75050 m dowolnyS1125m29.06 750Wrocław
16SachaKrystianStart Tarnów 69150 m dowolnyS725m36.49 380Tychy50 m dowolnyS750m37.50 311Łódź
17AndrzejakKrzysztofKSI Start Szczecin 65050 m grzbietowyS350m1:06.37 352Drzonków50 m grzbietowyS325m1:08.36 298Wrocław
18SnarskiRobertStart Białystok 610100 m klasycznySB1225m1:32.20 311Wrocław100 m klasycznySB1250m1:32.76 299Łódź
19TrybuszewskiWojciechKSI Start Szczecin 58050 m grzbietowyS250m1:20.19 309Drzonków50 m grzbietowyS250m1:21.96 271Łódź
20KoperkiewiczOlgierdIKS DSS Kraków 55350 m dowolnyS925m31.22 553Tychy
21KulaKamilStart Katowice 53550 m dowolnyS1025m32.20 314Tychy50 m dowolnyS1050m33.55 221Łódź
22NogaMateuszLKS Gol-Start Częstochowa 531100 m dowolnyS625m1:29.11 266Tychy100 m dowolnyS650m1:29.15 265Łódź
23KlichKrystianStart Katowice 46050 m grzbietowyS550m56.54 240Łódź50 m grzbietowyS550m57.26 220Drzonków
24ŁachowskiSzymonKSN Start Kalisz 42950 m dowolnyS750m39.00 222Łódź50 m dowolnyS725m39.29 207Wrocław
25FabisiakPiotrIKS AWF Warszawa 421100 m klasycznySB950m1:29.27 421Łódź
26SoleckiMateuszKSN Start Warszawa 42050 m dowolnyS1025m30.90 420Tychy
27Wojtach KrzysztofStart Białystok 376100 m grzbietowyS925m1:21.49 376Wrocław
28MejsnerPiotrKSI Start Szczecin 37150 m motylkowyS725m44.19 241Wrocław50 m motylkowyS750m47.54 130Drzonków
29KondrackiJanuszStart Białystok 365100 m klasycznySB550m2:04.08 365Łódź
30WójcikKrzysztofStart Katowice 342100 m klasycznySB750m1:57.71 183Łódź100 m klasycznySB725m1:59.71 159Tychy
31OrwatKamilStart Zielona Góra 32150 m dowolnyS925m36.52 172Wrocław50 m dowolnyS950m36.99 149Drzonków
32PrzybyszewskiMichałSzansa Start Gdańsk 30950 m dowolnyS1050m32.27 309Łódź
33KaczycaBraianStart Katowice 254100 m klasycznySB950m1:36.98 254Łódź
34KaczycaBrajanStart Katowice 241100 m klasycznySB925m1:37.71 241Tychy
35CeglarskiMarcinKSN Start Warszawa 234100 m grzbietowyS725m1:36.30 234Tychy
36NiemannDamianStart Wrocław 22750 m dowolnyS750m41.41 117Drzonków50 m dowolnyS725m41.62 110Wrocław
37KoźmińskiPatrykStart Gorzów Wielkopolski 22450 m dowolnyS1025m33.50 224Tychy
38TrochimczukJuliuszStart Białystok 21750 m grzbietowyS250m1:31.84 116Łódź50 m grzbietowyS225m1:33.20 101Wrocław
39WolaMateuszStart Gorzów Wielkopolski 206100 m dowolnyS850m1:21.07 206Drzonków
40WójcikMaciejUKS Laski 195100 m klasycznySB1150m1:50.10 195Łódź
41HankusKamilStart Katowice 14650 m motylkowyS625m47.76 146Tychy
42KondradzkiJanuszStart Białystok 118100 m dowolnyS625m1:36.44 118Wrocław
43TymoteuszKowalczeIKS AWF Warszawa 115100 m dowolnyS850m1:25.49 115Łódź
44WtorkowskiMaciejStart Zielona Góra 9250 m grzbietowyS525m1:03.72 92Wrocław
45KrajewskiRafałStart Wrocław 9050 m dowolnyS725m42.24 90Wrocław
46CymbalistaSzymonStart Wrocław 8450 m dowolnyS950m40.49 44Drzonków50 m dowolnyS950m40.68 40Łódź
47SzostakBartoszStart Katowice 71100 m dowolnyS1025m1:20.37 71Tychy
48WronaArturStart Wrocław 5850 m dowolnyS1025m37.47 58Wrocław
49BobrekDawidStart Katowice 5750 m grzbietowyS425m1:16.80 57Tychy
49WróbelBartoszUKS Laski 57100 m klasycznySB1250m1:51.43 57Łódź
51WałaszekTomaszStart Wrocław 53100 m grzbietowyS825m1:47.95 28Wrocław100 m grzbietowyS850m1:48.76 25Drzonków
52WołoszynMarcinStart Wrocław 45100 m dowolnyS1250m1:22.31 34Łódź100 m dowolnyS1250m1:27.25 11Drzonków
53GolimowskiGracjanStart Zielona Góra 43100 m grzbietowyS750m1:53.17 28Drzonków50 m dowolnyS725m47.08 15Wrocław
54FerencJakubStart Białystok 4250 m dowolnyS525m50.87 42Wrocław
55FlorkiewiczDamianStart Bydgoszcz 4150 m grzbietowyS550m1:08.83 41Drzonków
56SojaIgorIKS DSS Kraków 38100 m grzbietowyS625m1:58.49 38Tychy
57BębenekMaciejStart Katowice 3150 m grzbietowyS525m1:10.50 31Tychy
58ŚlusarskiJerzyIKS DSS Kraków 30100 m klasycznySB825m2:05.59 30Tychy
59SzpakowskiKamilStart Białystok 25100 m klasycznySB850m2:08.95 21Łódź100 m klasycznySB825m2:21.79 4Wrocław
60HatłasNikodemStart Bielsko 16100 m klasycznySB950m2:04.88 16Łódź
61DudaMaksymilianStart Wrocław 1150 m grzbietowyS550m1:19.42 6Drzonków50 m grzbietowyS550m1:19.72 5Łódź
62KaliszKonradStart Tarnów 1050 m dowolnyS1025m41.11 10Tychy
63DuszaDominikStart Katowice 8100 m klasycznySB1225m2:07.40 8Tychy
64BurzyńskiRafałStart Wrocław 7100 m grzbietowyS1025m1:44.98 5Wrocław50 m dowolnyS1050m44.07 2Drzonków
64SobczykJacekStart Łódź 7100 m klasycznySB950m2:14.06 5Łódź100 m klasycznySB950m2:18.80 2Drzonków
66JarowiczPiotrStart Zielona Góra 5100 m grzbietowyS850m1:58.94 3Drzonków100 m grzbietowyS825m2:01.38 2Wrocław
67HalorGrzegorzStart Katowice 2100 m dowolnyS850m1:47.71 1Drzonków100 m dowolnyS825m1:46.25 1Wrocław
68BielińskiDawidStart Zielona Góra 050 m dowolnyS750m54.29 0Drzonków50 m dowolnyS725m53.11 0Wrocław
68BizońGabrielStart Bielsko 0100 m dowolnyS850m2:23.06 0Łódź
68BrzózkaMarcelStart Katowice 050 m dowolnyS950m54.12 0Łódź50 m dowolnyS925m54.47 0Tychy
68FeithStanisławStart Katowice 0100 m dowolnyS825m3:16.64 0Tychy
68FikusKajetanStart Gorzów Wielkopolski 0100 m dowolnyS625m2:34.89 0Tychy
68GrinkeArturStart Katowice 0100 m dowolnyS625m3:13.56 0Tychy
68HaleckiHubertStart Gorzów Wielkopolski 050 m dowolnyS750m1:57.74 0Drzonków
68JakubowskiJanIKS AWF Warszawa 050 m dowolnyS550m1:23.07 0Łódź
68JanusMarcinStart Zielona Góra 050 m dowolnyS550m1:15.73 0Drzonków
68KaczorWiktorStart Łódź 050 m dowolnyS750m1:01.35 0Drzonków50 m dowolnyS750m1:00.74 0Łódź
68KozłowskiAlexUKS Laski 050 m dowolnyS1150m51.00 0Łódź
68KwiecieńTymoteuszStart Tarnów 050 m dowolnyS750m2:40.90 0Łódź50 m dowolnyS725m1:24.34 0Tychy
68OsuchowskiAdrianLKS Gol-Start Częstochowa 050 m dowolnyS750m1:07.49 0Łódź
68PasteczkaPawełIKS DSS Kraków 0100 m dowolnyS825m2:11.93 0Tychy
68PełechatyPiotrStart Zielona Góra 0100 m grzbietowyS850m2:15.52 0Drzonków
68PoradaTymoteuszUKS SP 149 Łódź 0100 m grzbietowy