W dniu 4.07.2015 r. w Drzonkowie odbyły się Wojewódzkie Zawody w Strzelectwie Sportowym .
W zawodach wzięło udział 26 zawodników z 3 klubów : Zrzeszenia Sportowo Rehabilitacyjnego START w Zielonej Górze , Uniwersytetu Zielonogórskiego i Gorzowskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych „START” .
Gorzowianie wygrali 3 z 4 konkurencji pobijając 11 rekordów życiowych . Najlepsi w swoich konkurencjach byli Grażyna Pecuch w R3 , Marta Szwed w P2 , Kacper Pierzyński w P1. Na drugim stopniu podium stanęli Sylwia Kubaj w P2 , Wargin Joachim w R3 i Marta Szwed w R5, na 3 miejscu w R3 uplasował się Krzysztof Szczerbicki , tym samym w konkurencji R3 zawodnicy Gorzowskiego Startu nie pozostawili złudzeń rywalom zajmując wszystkie 3 miejsca na podium.
Podobne wpisy
23 listopada, 2018
26 listopada poznamy 20. Nominowanych zawodników w Plebiscycie na Sportowca z niepełnosprawnością Roku 2018! O godzinie 8:00 rozpoczniemy głosowanie, które potrwa do północy 5 grudnia. Triumfatora Plebiscytu ogłosimy na stronie PZSN "Start" 12 grudnia.
24 czerwca, 2015
W miniony weekend (19-21 czerwca) odbył się XII turniej szermierczy…
20 lutego, 2014
REGULAMIN PUCHARU POLSKI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH w BOCCI…