I GP Polski Niepełnosprawnych w tenisie stołowym

W dniach 4-6.09.2015r. w Gdańsku odbyło się I Grand Prix Polski w tenisie stołowym. W gronie 94 zawodników dobrze zaprezentowali się zawodnicy  GZSN Start Gorzów Wlkp. Siedmioosobowa reprezentacja naszego klubu rywalizowała w kategorii kobiet i mężczyzn w odpowiednich klasach sportowych.

W klasie 11 Marek Bajek zajął III miejsce, a Piotr Dobrzyński wywalczył VIII lokatę.

W klasie 8 Marek Pietrzak zajął VII, Dariusz Maćkała VIII miejsce.

W klasie 9 Albert Matys wywalczył X lokatę, a w łączonej

klasie 4-5 osób siedzących na wózkach Robert Herman został sklasyfikowany na IX miejscu.

W rywalizacji kobiet klas 6-8 Julia Jarosz zajęła V miejsce.

Turnieje Grand Prix Polski są kwalifikacją do Indywidualnych Mistrzostw Polski, które odbędą się 6.12.2015 r. w Gdańsku.