Miting Międzynarodowy Coventry Spring Meet, Coventry, Wielka Brytania,
11-17.04.2023 r.

Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „START” informuje, że zgodnie z planem

organizuje wyjazd na zawody w składzie:

Kadra:

  1. Tott Bartłomiej                         kierownik / fizjoterapeuta
  2. Chochliuk Grażyna                    trener
  3. Kuczek Piotr                             trener
  4. Paszkowski Norbert                  fizjoterapeuta
  5. Śnieżek Mateusz                      fizjoterapeuta

Zawodnicy:

  1. Czarnecki Łukasz             Start Gorzów
  2. Dobiecki Kamil                Start Gorzów
  3. Górczak Bartosz              Start Gorzów
  4. Kapustka Dawid              Start Tarnów
  5. Kornobys Lucyna             Start Wrocław
  6. Kozakowska Róża            Start Tarnów
  7. Paulinski Tomasz             Start Bydgoszcz
  8. Śliwiński Kacper              Start Poznań
  9. Ściubak Tomasz               Start Bydgoszcz
  10. Wcisło Kacper                 Start Tarnów

Zbiórka na Lotnisku Chopina w Terminalu A w strefie D 11.04.2023 o godz. 13:00.

Wylot z Warszawy lotem LO 297 11.04 o 15:30. Przylot do Londynu (LHR) o 17:20. Dalej przejazd autokarem do Coventry. Zakwaterowanie na Uniwersytecie Warwick w Coventry.

Powrót do Warszawy z Warszawy lotem LO 282 o 10:15. Przylot do Warszawy o 13:50.

Podczas przelotów obowiązują stroje reprezentacyjne.

Zawodnicy zobowiązani są do zabrania strojów sportowych i reprezentacyjnych, paszportu lub ważnego co najmniej 6 miesięcy w przód a także aktualnych badań lekarskich oraz przestrzegania obostrzeń sanitarnych narzuconych przez obiekt.

Ze uwagi na zasady celowego, racjonalnego i oszczędnego wydatkowania środków publicznych zwracamy się z prośbą o optymalizację kosztów przejazdu zawodników oraz kadry szkoleniowej
i w ramach możliwości wspólne podróżowanie na miejsce zgrupowania z zachowaniem bezpieczeństwa i restrykcji sanitarnych.

Zwrot kosztów przejazdu nastąpi na podstawie rozliczenia kosztów podróży – w zależności od pojemności silnika – nie więcej niż 0,90 zł za 1km lub biletów (PKP, PKS) lub faktur w przypadku biletów elektronicznych.  Dokumenty do pobrania na stronie pzsnstart.eu w zakładce start / dokumenty do pobrania. Dokumenty wypełnione elektronicznie, wydrukowane i podpisane należy przesłać w wersji papierowej w ciągu 14 dni od zakończenia zgrupowania na adres: Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start”, ul. Konwiktorska 9 lok.2, 00-216 Warszawa.

Koszty związane z wyjazdem pokrywa Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start” ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.

Podobne wpisy

18 października, 2020
17 października we Wrocławiu odbyły się coroczne zawody w podnoszeniu ciężarów osób z niepełnosprawnościami, tzw. Srebrna Sztanga.  W tym roku 40. edycja została zorganizowana (oczywiście przez Start Wrocław) wyłącznie z udziałem polskich zawodników, ze względu na pandemię koronawirusa. W gronie kobiet w kat. open najlepsza była Justyna Kozdryk, wśród mężczyzn Marek Trykacz.