Bydgoszcz 2019: patronat honorowy PFRON!

World Para Athletics Grand Prix w Bydgoszczy zostanie przeprowadzone pod honorowym patronatem Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych! Impreza odbędzie się od 17 do 19 lipca na stadionie im. Zdzisława Krzyszkowiaka. Równolegle z Grand Prix polscy paralekkoatleci powalczą w 47. edycji mistrzostw Polski. 

Marlena Maląg, prezes zarządu Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych nie ma wątpliwości, że organizacja zawodów w Bydgoszczy pozwoli rozpowszechnić sport w gronie osób z niepełnosprawnościami, a tym samym przysporzy radość z możliwość sportowego współzawodnictwa.

 

World Para Athletics Grand Prix to znakomita okazja do integracji, promowania i upowszechniania sportu wśród osób z niepełnosprawnościami. Tego typu zawody wpisują się w popularyzowanie biegów w całej społeczności lokalnej, krajowej i międzynarodowej. Wierzę, że zawody upłyną w niezapomnianej, sportowej atmosferze. Życzę Państwu powodzenia w organizacji tegorocznej imprezy oraz dalszych sukcesów i wytrwałości w podejmowaniu działań na rzecz osób niepełnosprawnych, a zawodnikom hartu ducha, woli walki i czerpania radości z rywalizacji sportowej.


Zgłoszenia przyjmowane są do 15.06.2019!
adres e-mail: zgloszenia@pzsnstart.eu