Grand Prix w strzelectwie sportowym- Novi Sad (Serbia) 28.06-05.07.2024

Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start” organizuje udział kadry narodowej w strzelectwie sportowym w zawodach w składzie:

SKŁAD EKIPY :

– Marek MARUCHA                                      trener kadry/kierownik ekipy

ZAWODNICY :

  1. Szymon SOWIŃSKI                            „Start” Zielona Góra
  2. Kacper PIERZYŃSKI                         „Start” Szczecin
  3. Maciej BURZYŃSKI                          „Start” Białystok
  • Zbiórka oraz nocleg przed wyjazdem do Serbii: Pensjonat Rehabilitacyjno-Rekreacyjny Zagórzanka, Zarabie 27, 34-730 Mszana D Mszana Dolna. Dojazd na miejsce zbiórki samochodami prywatnymi.
  • Zwrot kosztów przejazdu nastąpi na podstawie not księgowych (w przypadku rozliczania przez kluby zrzeszone), wystawionych do 14 dni od zakończenia zawodów, po wystawieniu i zgromadzeniu dokumentów (bilety PKS, PKP, rozliczenie kosztów podróży, lista kosztów podróży itd.) lub rozliczenia kosztów podróży (w przypadku zawodników reprezentujących klub niezrzeszony w PZSN Start)  wraz z umową użyczenia – w zależności od pojemności silnika, nie więcej niż 0,90 zł za 1km)  Dokumenty do pobrania na stronie pzsnstart.eu w zakładce start / dokumenty do pobrania. Dokumenty wypełnione elektronicznie, wydrukowane i podpisane należy przesłać w wersji papierowej na adres: Polskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych „Start”, ul. Konwiktorska 9 lok 2 00-216 Warszawa.
  • Wyjazd na zawody dofinansowany jest ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki na podstawie umowy nr 2024/0009/0076/SubC/DSW z dnia 22.03.2024 r.

zawsze i wszędzie #KibicujemyParaolimpijczykom