Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

Warszawa, 29.03.2019r.

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

w związku z postępowaniem na usługę wynajmu obiektów sportowych podczas zajęć sekcji sportowej dla osób z niepełnosprawnościami w ramach projektu „Na START – zajęcia w sekcjach pływackich i sportowych”.

 

  1. Postępowanie nr 02/03/2019 z dnia 21.03.2019r.
  2. Najkorzystniejsze oferty złożyły firmy:
  1. Dom Wczasów Dziecięcych „GOŁOBORZE”
  2. Hotel Gołębiewski Tadeusz Gołębiewski
  3. Zespół Szkół nr 19
  4. Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku
  5. Gmina Olecko, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
  6. Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Strzyżowie
  7. Kaszubskie Centrum Sportowo-Rekreacyjne Sp. z o.o. w Kościerzynie
  8. Zespół Szkół nr 3 im. Hugona Kołłątaja w Szamotułach
  9. Gabinet Rehabilitacji Sanomed Piotr Mieszek
  10. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sanoku
  11. Gmina Lublin, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych
  12. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach
  13. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu Sp. z o.o.
  14. Akademickie Centrum Sportowo-Dydaktyczne Politechniki Łódzkiej Zatoka Sportu
  15. Firma Handlowo-Usługowa Rafał Smyła, Korty Tenisowe Marzenie
  16. Miasto Zamość, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu
  17. Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi
  18. Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
  19. Basen „Wodny Świat” Sp. z o.o.
  20. Powiat Policki, Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach
  21. Studio Treningu Personalnego Łukasz Jendrychowski.

które spełniły wszystkie wymogi formalne i otrzymały największą liczbę punktów za wykonanie przedmiotu zamówienia.

 

Nr oferty Nazwa firmy Kryterium Punkty przyznane łącznie UWAGI
1 Dom Wczasów Dziecięcych „GOŁOBORZE” Koszt oferty 100,00 pkt Gmina Gołoborze/sekcja pływacka
2 Hotel Gołębiewski Tadeusz Gołębiewski Koszt oferty 100,00 pkt Białystok/sekcja pływacka
3 Zespół Szkół nr 19 Koszt oferty 100,00 pkt Bydgoszcz/sekcja pływacka
4 Centrum Sportu i Rekreacji w Lęborku Koszt oferty 100,00 pkt Lębork/sekcja pływacka
5 Gmina Olecko, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Koszt oferty 100,00 pkt Olecko/sekcja pływacka
6 Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Strzyżowie Koszt oferty 100,00 pkt Strzyżów/sekcja pływacka
7 Kaszubskie Centrum Sportowo-Rekreacyjne Sp. z o.o. w Kościerzynie Koszt oferty 100,00 pkt Kościerzyna/sekcja pływacka
8 Zespół Szkół nr 3 im. Hugona Kołłątaja w Szamotułach Koszt oferty 100,00 pkt Kaźmierz/sekcja siatkówki na siedząco
9 Gabinet Rehabilitacji Sanomed Piotr Mieszek Koszt oferty 100,00 pkt Rzeszów/sekcja Race Running
10 Gabinet Rehabilitacji Sanomed Piotr Mieszek Koszt oferty 100,00 pkt Strzyżów/sekcja pływacka
11 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sanoku Koszt oferty 100,00 pkt Sanok/sekcja pływacka
12 Gmina Lublin, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych Koszt oferty 100,00 pkt Lublin/sekcja lekkoatletyczna
13 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach Koszt oferty 100,00 pkt Suwałki/sekcja pływacka
14 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu Sp. z o.o. Koszt oferty 100,00 pkt Radom/sekcja pływacka
15 Akademickie Centrum Sportowo-Dydaktyczne Politechniki Łódzkiej Zatoka Sportu Koszt oferty 100,00 pkt Łódź/sekcja pływacka
16 Firma Handlowo-Usługowa Rafał Smyła, Korty Tenisowe Marzenie Koszt oferty 100,00 pkt Szczecin/sekcja tenisa ziemnego
17 Miasto Zamość, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu Koszt oferty 100,00 pkt Zamość/sekcja pływacka
18 Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi Koszt oferty 100,00 pkt Zduńska Wola/sekcja pływacka
19 Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Koszt oferty 100,00 pkt Wrocław/sekcja pływacka
20 Basen „Wodny Świat” Sp. z o.o. Koszt oferty 100,00 pkt Kudowa Zdrój/sekcja pływacka
21 Powiat Policki

Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach

Koszt oferty 100,00 pkt Police/sekcja pływacka
22 Studio Treningu Personalnego Łukasz Jendrychowski Koszt oferty 100,00 pkt Zduńska Wola/sekcja lekkoatletyczna