fbpx

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

Warszawa, 19.05.2020 r.

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

w związku z postępowaniem na usługę prowadzenia zajęć przez trenerów/instruktorów w sekcjach sportowych dla osób z niepełnosprawnościami w ramach projektu „Gotowi na START! – 2020/2021”.

Postępowanie nr 08/05/2020 z dnia 11.05.2020 r.

Najkorzystniejsze oferty złożyły:

  1. Mirosław Fic
  2. Fizjoswim Wojciech Seidel
  3. Roman Hebda
  4. Alicja Naczk
  5. Jacek Stasiak
  6. Joanna Nowicka
  7. Sebastian Pietrzak
  8. Zuzanna Zając
  9. Szkoła Pływania Żabka, Izabela Osiecka-Żukowska
  10. KADROFONIA by Jan Prażmo
  11. Lewkowicz Jarosław
  12. Karolina Ziółkowska
  13. Paweł Czuchaj
  14. TOP SPORT Marcin Cieślik
  15. Jolanta Adamska
  16. Robert Prażmo
  17. Michał Muniak
  18. Wojciech Nowak
  19. Filip Moćko
  20. Monika Kaźmierczak
  21. Piotr Fidler
  22. Zbigniew Muras
  23. Paweł Lewko IT
  24. Krzysztof Januszek
  25. Kamil Drągowski
  26. Przemysław Idzik
  27. AQUA SPORT Michał Zarach
  28. AQUA SPORT Magdalena Zarach
  29. Michał Zieliński
  30. Ireneusz Klimek
  31. Elżbieta Chmiel
  32. Piotr Woliński
  33. Marta Guja
  34. Paweł Nowakowski

które spełniły wszystkie wymogi formalne i otrzymały największą możliwą liczbę punktów za wykonanie przedmiotu zamówienia.

 

Nr oferty Nazwa firmy Uprawnienia trenera/instruktora sportowego Udokumentowane doświadczenie (min. 3 lata) pracy z ON Punkty przyznane łącznie UWAGI
1 Mirosław Fic TAK TAK 100,00 pkt Wrocław/s. pływacka
2 Fizjoswim Wojciech Seidel TAK TAK 100,00 pkt Wrocław/s. pływacka
3 Roman Hebda TAK TAK 100,00 pkt Radom 1/s. pływacka
4 Alicja Naczk TAK Brak 90,00 pkt Gorzów Wlkp./s. pływacka
5 Jacek Stasiak TAK TAK 100,00 pkt Gorzów Wlkp./s. pływacka
6 Joanna Nowicka TAK TAK 100,00 pkt Kraków/s. wioślarska
7 Sebastian Pietrzak TAK Brak 90,00 pkt Gorzów Wlkp./s. pływacka
8 Zuzanna Zając TAK TAK 100,00 pkt Kraków/s. wioślarska
9 Szkoła Pływania Żabka, Izabela Osiecka-Żukowska TAK TAK 100,00 pkt Olecko/s. pływacka
10 KADROFONIA by Jan Prażmo TAK TAK 100,00 pkt Lublin/ s. lekkoatletyczna
11 Lewkowicz Jarosław TAK TAK 100,00 pkt Białystok/s. pływacka
12 Karolina Ziółkowska TAK Brak 90,00 pkt Bydgoszcz/s. pływacka
13 Paweł Czuchaj TAK TAK 100,00 pkt Zamość/s. pływacka
14 TOP SPORT Marcin Cieślik TAK TAK 100,00 pkt Radom 1/s. pływacka
15 Jolanta Adamska TAK Brak 90,00 pkt Gorzów Wlkp./s. pływacka
16 Robert Prażmo Brak Brak 70,00 pkt Lublin/s. lekkoatletyczna
17 Michał Muniak TAK Brak 90,00 pkt Kraków/s. lekkoatletyczna
18 Wojciech Nowak TAK TAK 100,00 pkt Radom 3/s. pływacka
19 Filip Moćko TAK TAK 100,00 pkt Gołoborze/s. pływacka
20 Monika Kaźmierczak TAK Brak 90,00 pkt Police/s. pływacka
21 Piotr Fidler TAK TAK 100,00 pkt Olecko/s. pływacka
22 Zbigniew Muras TAK TAK 100,00 pkt Łódź/s. pływacka
23 Paweł Lewko IT TAK TAK 100,00 pkt Białystok/s. pływacka
24 Krzysztof Januszek TAK TAK 100,00 pkt Białystok/s. pływacka
25 Kamil Drągowski TAK TAK 100,00 pkt Białystok/s. pływacka
26 Przemysław Idzik TAK TAK 100,00 pkt Gołoborze/s. pływacka
27 AQUA SPORT Michał Zarach TAK Brak 90,00 pkt Kościerzyna/s. pływacka
28 AQUA SPORT Magdalena Zarach TAK Brak 90,00 pkt Kościerzyna/s. pływacka
29 Michał Zieliński TAK TAK 100,00 pkt Łódź/s. pływacka
30 Ireneusz Klimek TAK TAK 100,00 pkt Zamość/s. pływacka
31 Elżbieta Chmiel TAK Brak 90,00 pkt Strzyżów/s. pływacka
32 Piotr Woliński TAK TAK 100,00 pkt Strzyżów/s. pływacka
33 Marta Guja TAK Brak 90,00 pkt Kraków/s. lekkoatletyczna
34 Paweł Nowakowski TAK TAK 100,00 pkt Radom 3/s. pływacka