Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

w związku z postępowaniem na usługę prowadzenia zajęć przez trenerów/instruktorów w sekcjach sportowych dla osób z niepełnosprawnościami w ramach projektu „Gotowi na START – 2022/2023”.

Postępowanie nr 02/05/2022 z dnia 06.05.2022 r.

Najkorzystniejsze oferty złożyli:

Nr ofertyImię i nazwisko/Nazwa firmyUprawnienia trenera/instruktora sportowegoUdokumentowane doświadczenie (min. 3 lata) pracy z ONPunkty przyznane łącznieUWAGI
1Fizjoswim Wojciech SeidelTAKTAK100,00 pktWrocław 1/s. pływacka
2Fizjoswim Wojciech SeidelTAKTAK100,00 pktWrocław 2/s. pływacka
3Monika SzczygiełTAKTAK100,00 pktKozienice/s. LA
4Jacek SzczygiełTAKTAK100,00 pktKozienice/s. LA
5Jacek StasiakTAKTAK100,00 pktGorzów Wlkp./s. pływacka
6Monika KaźmierczakTAKTAK100,00 pktSzczecin/s. pływacka
7Zbigniew MurasTAKTAK100,00 pktŁódź/s. pływacka
8Michał ZielińskiTAKTAK100,00 pktŁódź/s. pływacka
9Michał MuniakTAKTAK100,00 pktKraków/s. LA
10Szkoła Pływania Żabka Izabela Osiecka ŻukowskaTAKTAK100,00 pktOlecko/s. pływacka
11Piotr WolińskiTAKTAK100,00 pktRzeszów/s. Frame Running
12Piotr NiesyczyńskiTAKTAK100,00 pktKraków/s. Blind Football
13Akademia Diagnozy i Terapii Elżbieta ChmielTAKTAK100,00 pktRzeszów/s. Frame Running
14Paweł CzuchajTAKTAK100,00 pktZamość/s. pływacka
15Ireneusz KlimekTAKTAK100,00 pktZamość/s. pływacka
16Alicja NaczkTAKTAK100,00 pktGorzów Wlkp./s. pływacka
17Volley-SM Sebastian MichalakTAKTAK100,00 pktMysłowice/s. siatkówki na siedząco
18Leszek ZblewskiTAKTAK100,00 pktKościerzyna/s. LA
19Dawid ŻołądekTAKTAK100,00 pktKościerzyna/s. LA
20Karolina ZiółkowskaTAKTAK100,00 pktBydgoszcz/s. pływacka
21Mirosław FicTAKTAK100,00 pktWrocław 1/s. pływacka
22Mirosław FicTAKTAK100,00 pktWrocław 2/s. pływacka
23Paweł KarpińskiTAKTAK100,00 pktŁomianki/s. tańca na wózkach
24Piotr MejsnerTAKTAK100,00 pktSzczecin/s. pływacka
25SWING Iwona CiokTAKTAK100,00 pktŁomianki/s. tańca na wózkach
26Zbigniew GryżbońTAKTAK100,00 pktCieszyn/s. LA
27Marta RokickaTAKTAK100,00 pktCieszyn/s. LA
28Dominik ForyśTAKTAK100,00 pktKraków/s. Blind Football
29Patrycja BartośNIETAK80,00 pktKraków/s. Blind Football
30Joanna SawiczNIETAK80,00 pktPoznań/s. ogólnorozwojowa
31TOP SPORT Marcin CieślikTAKTAK100,00 pktRadom 1/s. pływacka
32Marzena IgnaczakTAKTAK100,00 pktZduńska Wola/s. LA
33Łukasz JendrychowskiTAKTAK100,00 pktZduńska Wola/s. LA
34Michał ProsowieckiTAKTAK100,00 pktOpole/s. pływacka
35Adrian MikołajczykNIETAK80,00 pktKoszalin/s. LA
36Piotr MusiałNIETAK80,00 pktKoszalin/s. LA
37Przemysław IdzikTAKTAK100,00 pktGołoborze/s. pływacka
38Filip MoćkoTAKTAK100,00 pktGołoborze/s. pływacka
39Roman HebdaTAKTAK100,00 pktRadom 1/s. pływacka
40Michalina AugystyniakNIETAK80,00 pktRadom 1/s. pływacka
41Katarzyna SawickaTAKTAK100,00 pktOpole/s. pływacka (warunkowo przyjęta)
42AQUA SPORT Magdalena ZarachTAKTAK100,00 pktKościerzyna 1/s. pływacka (warunkowo przyjęta)
43AQUA SPORT Magdalena ZarachTAKTAK100,00 pktKościerzyna 2/s. pływacka (warunkowo przyjęta)
44AQUA SPORT Michał ZarachTAKTAK100,00 pktKościerzyna 1/s. pływacka (warunkowo przyjęta)
45AQUA SPORT Michał ZarachTAKTAK100,00 pktKościerzyna 1/s. pływacka (warunkowo przyjęta)

które spełniły wszystkie wymogi formalne i otrzymały największą możliwą liczbę punktów za wykonanie przedmiotu zamówienia.

zawsze i wszędzie #KibicujemyParaolimpijczykom