Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

Warszawa, 01.09.2022 r.

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

w związku z postępowaniem na usługę sprzedaży i dostarczenia sprzętu sportowego dla uczestników zajęć sekcji sportowej dla osób z niepełnosprawnościami w ramach projektu „Gotowi na START – 2022/2023”.

  1. Postępowanie nr 01/08/2022 z dnia 17.08.2022 r.
  2. Najkorzystniejsze oferty złożyły firmy:

1.         Mega Sport Hurt-Detal Nocoń Helena

2.         Allstar-Uhlmann Polska Magdalena Ciepłowska

3.         PPHU SPORTEX Grzegorz Bielecki

4.         AQUA-SPORT

5.         KLUBBEN POLSKA Sp. z o.o.

6.         Sport Company Polska Jacek Kryger

które spełniły wszystkie wymogi formalne i otrzymały największą liczbę punktów za wykonanie przedmiotu zamówienia.

Nr ofertyNazwa firmyKryteriumPunkty przyznane łącznieUWAGI
1Mega Sport Hurt-Detal Nocoń HelenaWartość brutto100,00 pktSekcja LA Kielce (poz. nr 1-15)
2Allstar-Uhlmann Polska Magdalena CiepłowskaWartość brutto100,00 pktSekcja szermierki na wózkach Katowice (poz. nr 1,2)
3PPHU SPORTEX Grzegorz BieleckiWartość brutto100,00 pktSekcja pływacka Zamość (poz. nr 4-6,9,10)
4AQUA-SPORTWartość brutto100,00 pktSekcja pływacka Białystok 1 (poz. nr 1,6-9,12) Sekcja pływacka Bydgoszcz (poz. nr 10-12) Sekcja pływacka Gorzów Wlkp. (poz. nr 1-5) Sekcja pływacka Kościerzyna 1 (poz. nr 3,9,10,13-16,20) Sekcja pływacka Kościerzyna 2 (poz. nr 1-5,7-9,11,15) Sekcja pływacka Olecko (poz. nr 2-4,6-7,12) Sekcja pływacka Radom1 (poz. nr 3,4,12,14-18) Sekcja pływacka Wrocław 1 (poz. nr 1,3,4) Sekcja pływacka Wrocław 2 (poz. nr 1,3) Sekcja pływacka Zamość (poz. nr 7,8) Sekcja pływacka Zduńska Wola (poz. nr 1)
5KLUBBEN POLSKA Sp. z o.o.Wartość brutto100,00 pktSekcja pływacka Zduńska Wola (poz. nr 3,5,7,8)
6Sport Company Polska Jacek KrygerWartość brutto100,00 pktSekcja pływacka Białystok 1 (poz. nr 2-5,10,11,13) Sekcja pływacka Białystok 2 (poz. nr 1-6) Sekcja pływacka Bydgoszcz (poz. nr 1-9) Sekcja pływacka Gołoborze (poz. nr 1-5) Sekcja pływacka Kościerzyna 1 (poz. nr 1,2,4-8,11,12,17-19,21) Sekcja pływacka Kościerzyna 2 (poz. nr 6,10,12-14) Sekcja pływacka Olecko (poz. nr 1,8-11,13) Sekcja pływacka Radom1 (poz. nr 1,2,5-10,13) Sekcja pływacka Szczecin (poz. nr 1-7) Sekcja pływacka Wrocław 1 (poz. nr 2) Sekcja pływacka Wrocław 2 (poz. nr 4) Sekcja pływacka Zamość (poz. nr 1-3) Sekcja pływacka Zduńska Wola (poz. nr 4,6,9-12)
zawsze i wszędzie #KibicujemyParaolimpijczykom