Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

Warszawa, 13.03.2024 r.

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

w związku z postępowaniem na usługę sprzedaży i dostarczenia sprzętu sportowego dla uczestników zajęć sekcji sportowej dla osób z niepełnosprawnościami w ramach projektu „Gotowi na START – 23/26”.

  1. Postępowanie nr 01/03/2024/870 z dnia 05.03.2024 r.
  2. Najkorzystniejsze oferty złożyły firmy:

1.         Fortotech Sp. Z o.o.

2.         ARTON Aleksander Kołodziejczyk

3.         OCEAN Teresa Kolan

4.         Mega Sport Hurt-Detal Nocoń Helena

5.         7S HIGH TECH Sp. z o.o.

6.         BODY-HEROS Piotr Banaszczyk

7.         GM TRADE S.C.

8.         Allstar-Uhlmann Polska Magdalena Ciepłowska

9.         AQUA-SPORT Katarzyna Wawrzynkiewicz

10.       ATLETA Michał Górski

11.       COLOSEO Justyna Kotlewska

które spełniły wszystkie wymogi formalne i otrzymały największą liczbę punktów za wykonanie przedmiotu zamówienia.

Nr ofertyNazwa firmyKryteriumPunkty przyznane łącznieUWAGI
1Fortotech Sp. Z o.o.Wartość brutto100,00 pktSekcja strzelectwa sportowego Olsztyn (poz. nr 1-4)
2ARTON Aleksander KołodziejczykWartość brutto100,00 pktSekcja badmintona Kędzierzyn-Koźle (poz. nr 1)
3OCEAN Teresa KolanWartość brutto100,00 pktSekcja ogólnorozwojowa Gorzów Wlkp. 2 (poz. nr 1)
4Mega Sport Hurt-Detal Nocoń HelenaWartość brutto100,00 pktSekcja LA Kielce (poz. nr 1-3) Sekcja tenisa stołowego Kielce (poz. nr 6-10,12)
57S HIGH TECH Sp. z o.o.Wartość brutto100,00 pktSekcja Frame Running Rzeszów (poz. nr 2) Sekcja LA Gorzów Wlkp. (poz. nr 1) Sekcja ogólnorozwojowa Kielce (poz. nr 1) Sekcja siatkówki na siedząco Warszawa (poz. nr 1) Sekcja szermierki na wózkach Katowice (poz. nr 2)
6BODY-HEROS Piotr BanaszczykWartość brutto100,00 pktSekcja LA Kościerzyna/Skorzewo (poz. nr 1,3)
7GM TRADE S.C.Wartość brutto100,00 pktSekcja Frame Running Rzeszów (poz. nr 1) Sekcja LA Gorzów Wlkp. (poz. nr 2-6) Sekcja LA Kościerzyna/Skorzewo (poz. nr 2) Sekcja LA Kraków (poz. nr 1-3) Sekcja LA Zduńska Wola (poz. nr 2) Sekcja ogólnorozwojowa Gorzów Wlkp. 1 (poz. nr 1-3,6) Sekcja ogólnorozwojowa Kołobrzeg (poz. nr 1-2) Sekcja ogólnorozwojowa Kościerzyna 1 (poz. nr 8,9) Sekcja ogólnorozwojowa Kościerzyna 2 (poz. nr 1,4-6,8,10) Sekcja ogólnorozwojowa Poznań (poz. nr 2-6,8,9,11) Sekcja pływacka Dębica (poz. nr 5-9,11-17) Sekcja pływacka Kraków (poz. nr 2,4,5,7-9,11,12) Sekcja pływacka Opole (poz. nr 2,5) Sekcja pływacka Radom 2 (poz. nr 2,3,5,11) Sekcja pływacka Rzeszów 1 (poz. nr 1-4,9,12,14,16,18) Sekcja pływacka Rzeszów 2 (poz. nr 1) Sekcja pływacka Staszów (poz. nr 4-6) Sekcja pływacka Zielona Góra (poz. nr 1,3) Sekcja strzelectwa sportowego Kochcice (poz. nr 1)
8Allstar-Uhlmann Polska Magdalena CiepłowskaWartość brutto100,00 pktSekcja szermierki na wózkach Warszawa 9poz. nr 1-2)
9AQUA-SPORT Katarzyna WawrzynkiewiczWartość brutto100,00 pktSekcja pływacka Bydgoszcz 1 (poz. nr 1-4,6-12) Sekcja pływacka Dębica (poz. nr 1-4,10,) Sekcja pływacka Gorzów Wlkp. (poz. nr 1-3) Sekcja pływacka Kraków (poz. nr 1,3,6,10) Sekcja pływacka Opole (poz. nr 3,6-8,10-13) Sekcja pływacka Radom 2 (poz. nr 1,4,6-10) Sekcja pływacka Rzeszów 1 (poz. nr 5-8,10,13,17) Sekcja pływacka Rzeszów 2 (poz. nr 2) Sekcja pływacka Staszów (poz. nr 3) Sekcja pływacka Tarnów (poz. nr 1-7) Sekcja pływacka Zduńska Wola (poz. nr 2,4-7) Sekcja pływacka Zielona Góra (poz. nr 2)
10ATLETA Michał GórskiWartość brutto100,00 pktSekcja LA Kielce (poz. nr 4-6) Sekcja LA Zduńska Wola (poz. nr 1,3-5) Sekcja ogólnorozwojowa Gorzów Wlkp. 1 (poz. nr 4) Sekcja pływacka Bydgoszcz 1 (poz. nr 5) Sekcja pływacka Zduńska Wola (poz. nr 1) Sekcja siatkówki na siedząco Łódź (poz. nr 1-2) Sekcja siatkówki na siedząco Warszawa (poz. nr 2)
11COLOSEO Justyna KotlewskaWartość brutto100,00 pktSekcja LA Kielce (poz. nr 7) Sekcja LA Kraków (poz. nr 4) Sekcja ogólnorozwojowa Gorzów Wlkp. 1 (poz. nr 5) Sekcja ogólnorozwojowa Kościerzyna 1 (poz. nr 1-7,10-14) Sekcja ogólnorozwojowa Kościerzyna 2 (poz. nr 2,3,7,9,11-13) Sekcja ogólnorozwojowa Poznań (poz. nr 1,7,10,12) Sekcja pływacka Opole (poz. nr 1,4,9,14) Sekcja pływacka Rzeszów 1 (poz. nr 11,15) Sekcja pływacka Staszów (poz. nr 1,2) Sekcja pływacka Zduńska Wola (poz. nr 3) Sekcja szermierki na wózkach Katowice (poz. nr 1,3-7) Sekcja tenisa stołowego Kielce (poz. nr 1-5,11,13) Sekcja pływacka Szczecin (poz. nr 7-10,16)
zawsze i wszędzie #KibicujemyParaolimpijczykom