Konsultacja kadry narodowej w narciarstwie alpejskim- Hinterux (Austria) 19-24.11.2023; M/n zawody w paranarciarstwie alpejskim-Resterhohe (Austria) 24-26.11.2023

Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start”  organizuje wyjazd kadry narodowej w składzie:

Zawodnicy :

  1. Michał Gołaś                            Start Bielsko Biała
  2. Kacper Walas                           przewodnik
  3. Oliwia Gołaś                             Start Bielsko Biała
  4. Magdalena Klusak                  przewodnik

              Kadra szkoleniowa:

  1. Michał Kłusak                       trener kadry                                
  2. Mariusz Kłusak                    obsługa trenerska
  • Dojazd zawodników i ekipy busem dojazd do miejsca zbiórki samochodami prywatnymi. Nocleg podczas konsultacji: Haus Drisner  Vorderlanersbach 144, 6293 Tux, Austria, podczas zawodów: Apartment Auszeit – Sommercard inklusive , 82 Reitlehen, 5731 Hollersbach im Pinzgau, Austria.
  • Zwrot kosztów przejazdu nastąpi na podstawie not księgowych (w przypadku rozliczania przez kluby zrzeszone),wystawionych do 14 dni od zakończenia wyjazdu, po wystawieniu i zgromadzeniu dokumentów (bilety PKS, PKP, rozliczenie kosztów podróży, lista kosztów podróży itd.) lub rozliczenia kosztów podróży (w przypadku zawodników reprezentujących klub niezrzeszony w PZSN Start)  wraz z umową użyczenia – w zależności od pojemności silnika, nie więcej niż 0,90 zł za 1km) Dokumenty do pobrania na stronie pzsnstart.eu w zakładce start / dokumenty do pobrania. Dokumenty wypełnione elektronicznie, wydrukowane i podpisane należy przesłać w wersji papierowej na adres: Polskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych „Start”, ul. Konwiktorska 9 lok 2 00-216 Warszawa.
  • Wyjazd dofinansowany jest ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki na podstawie umowy 2023/0036/0076/SubC/DSW z dnia 29.03.2023 r.

zawsze i wszędzie #KibicujemyParaolimpijczykom