Konsultacja szkoleniowa kadry narodowej kobiet w goalball – Chorzów, 29.09-02.10.2022 r.

Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start” organizuje w terminie 29.09-02.10.2022 r., wyjazd kadry narodowej kobiet na konsultację szkoleniową w goalball, która odbędzie się w Chorzowie.

Na konsultację powołuje się ekipę w składzie:

Sztab szkoleniowy:

1. Liliia KARPENKO                            – trenerka

2. Piotr BARTYŃSKI                            – trener współpracujący

3. Mariia YEVLAKHOVA                   – obsługa techniczna

Zawodnicy:

1. Katarzyna TWARDOCH                   – „Start” Katowice                                 4. Wiktoria KAWKA                          – UKS Laski

2. Aneta WYROZĘBSKA                     – UKS Laski                                          5. Katarzyna SUCHANEK                 – WBR Kraków

3. Dorota NIEWIADOMSKA               – UKS Laski                                         

  • Przyjazd uczestników konsultacji do Hotelu Focus, ul. Armii Krajowej 15, 41-506 Chorzów, powinien nastąpić w dniu 29.09.2022 r. (czwartek) w godzinach wieczornych.
  • Treningi odbywać się będą w sali sportowej MOSiR w Chorzowie.
  • Konsultacja kończy się w dn. 02.10.2022 r. (niedziela) w godzinach popołudniowych.
  • Zawodniczki zobowiązane są do zabrania aktualnych dowodów osobistych lub paszportów, a także strojów reprezentacyjnych i sportowych.
  • Zwrot kosztów przejazdu nastąpi do 14 dni od zakończenia konsultacji, po wystawieniu listy kosztów podróży i zgromadzenia dokumentów (bilety PKS, PKP) lub rozliczenia kosztów podróży wraz z umową użyczenia – w zależności od pojemności silnika, nie więcej niż 0,65 zł za 1 km. Dokumenty do pobrania na stronie www.pzsnstart.eu w zakładce start/dokumenty do pobrania (sport wyczynowy). Dokumenty wypełnione elektronicznie, wydrukowane i podpisane należy przesłać niezwłocznie w wersji papierowej na adres naszego biura.
  • Wyjazd na zawody dofinansowany jest ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej według umowy nr 2022/0048/0076/SubC/DSW z dn. 25.04.2022 r.

Otrzymują:

  • UKS Laski, WBR Kraków, „Start” Katowice

zawsze i wszędzie #KibicujemyParaolimpijczykom