Konsultacja szkoleniowa kadry narodowej w blind footballu – Kraków, 08-10.12.2023 r

Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start” informuje, że zgodnie z planem organizuje akcję szkoleniową kadry narodowej w blind footballu w składzie:

Sztab szkoleniowy:

1. Dominik FORYŚ                           – Trener

2. Piotr NIESYCZYŃSKI                   – Obsługa techniczna         

3. Marek ŻYCHOWSKI                     – Fizjoterapeuta

Zawodnicy:

1. Marcin RYSZKA                           – Wisła Kraków                  6. Kacper DOMAGAŁA                            – Wisła Kraków

2. Krzysztof BEDNARKIEWICZ        – Wisła Kraków                   7. Paweł ZINKOW                               – Wisła Kraków

3. Mateusz KRZYSZKOWSKI             – Wisła Kraków                  8. Martin JUNG                                 – Wisła Kraków

4. Michał WOSZCZAK                      – Wisła Kraków                  

  • Przyjazd uczestników konsultacji do Hotelu Junior, ul. Skotnicka 272, 30-394 Kraków, powinien nastąpić w dniu 08.12.2023 r. (piątek) o godz. 12:00.
  • Treningi odbywać się będą w J&J Sport Center –  przy ul. Winnickiej 40, 30-394 Kraków.
  • Konsultacja kończy się w dn. 10.12.2023 r. (niedziela) o godz. 18:00.
  • Zawodnicy zobowiązani są do zabrania aktualnych dokumentów tożsamości, a także strojów reprezentacyjnych i sportowych.
  • Zwrot kosztów przejazdu nastąpi do 14 dni od zakończenia zawodów, po wystawieniu listy kosztów podróży i zgromadzenia dokumentów (bilety PKS, PKP) lub rozliczenia kosztów podróży wraz z umową użyczenia – w zależności od pojemności silnika, nie więcej niż 0,90 zł za 1 km). Dokumenty do pobrania na stronie www.pzsnstart.eu w zakładce start/dokumenty do pobrania (sport wyczynowy). Wypełnione, wydrukowane i podpisane dokumenty należy przesłać niezwłocznie w wersji papierowej na adres naszego biura.
  • Wyjazd na zawody dofinansowany jest ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki na podstawie umowy nr 2023/0036/0076/SubC/DSW z dnia 29.03.2023 r.

Otrzymują:

  • Wisła Kraków

zawsze i wszędzie #KibicujemyParaolimpijczykom