Konsultacja szkoleniowa kadry narodowej w piłce siatkowej plażowej- Bibione (Włochy) 08-12.05.2022, M/n zawody w piłce siatkowej plażowej-Bibione (Włochy) 12-16.05.2022

Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start” informuje, że zgodnie z planem organizuje wyjazd kadry narodowej w piłce siatkowej plażowej. Na w/w konsultację powołuje się zawodników i trenerów zgodnie z listą:

Sztab szkoleniowy:

 1. Piotr Janiak                                         Trener Kadry
 2. Natalia Płóciennik                               Fizjoterapeuta
 3. Michał Korycki                                   trener asystent


Zawodnicy

 1. Bartłomiej Synowiec                           Start Zielona Góra  
 2. Artur Wąsowicz                                  IKS Atak Elbląg
 3. Rafał Wojtowicz                                  IKS Atak Elbląg
 4. Dariusz Cegiełka                                 Start Szczecin
 • Przed wyjazdem na konsultację międzynarodową zbiórka i nocleg w OPP w Wiśle ul. Olimpijska 1.
 • Wyjazd ekipy 09.05.2022 po śniadaniu transportem zorganizowanym. Powrót busem do Wisły 16.05.2022 w godzinach południowych.  
 • Zwrot kosztów przejazdu nastąpi na podstawie not księgowych (w przypadku rozliczania przez kluby zrzeszone), wystawionych do 14 dni od zakończenia wyjazdu, po wystawieniu i zgromadzeniu dokumentów (bilety PKS, PKP, rozliczenie kosztów podróży, lista kosztów podróży itd.) lub rozliczenia kosztów podróży (w przypadku zawodników reprezentujących klub niezrzeszony w PZSN Start)  wraz z umową użyczenia – w zależności od pojemności silnika, nie więcej niż 0,65 zł za 1km)  Dokumenty do pobrania na stronie pzsnstart.eu w zakładce start / dokumenty do pobrania. Dokumenty wypełnione elektronicznie, wydrukowane i podpisane należy przesłać w wersji papierowej na adres : Polskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych „Start”, ul. Konwiktorska 9 lok 2 Warszawa.
 • Konsultacja kadry dofinansowane jest ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej , których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki na podstawie umowy nr 2022/0007/0076/SubC/DSW z dnia 24.02.2022

zawsze i wszędzie #KibicujemyParaolimpijczykom