Konsultacja szkoleniowa kadry narodowej w piłce siatkowej plażowej- Jelcz-Laskowice 23-25.07.2021

Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start” informuje, że zgodnie z planem organizuje Konsultację szkoleniową kadry narodowej w piłce siatkowej plażowej. Na w/w konsultację powołuje się zawodników i trenerów zgodnie z listą:

Sztab szkoleniowy:

 1. Piotr Janiak                                         Trener Kadry
 2. Natalia Płóciennik                               Fizjoterapeuta
 3. Dawid Łuczak                                     Obsługa techniczna
 4. Marta Gargas                                      trener mentalny/psycholog (wolontariusz)

Zawodnicy

 1. Bartłomiej Synowiec                           Start Zielona Góra  
 2. Artur Wąsowicz                                  IKS Atak Elbląg
 3. Rafał Wojtowicz                                  IKS Atak Elbląg
 4. Michał Wypych                                   Start Zielona Góra
 • Treningi podczas konsultacji odbędą się w Centrum Sportu i Rekreacji w Jelczu Laskowicach ul. Oławska 46, zakwaterowanie w hotelu Arkadia ul. Zachodnia 12, 55-220 Jelcz-Laskowice.
 • Po zakończonej konsultacji nastąpi bezpośredni wyjazd na M/n zawody w piłce siatkowej plażowej- Lubljana (Słowenia).
 • Zwrot kosztów przejazdu nastąpi na podstawie not księgowych (w przypadku rozliczania przez kluby zrzeszone), wystawionych do 14 dni od zakończenia konsultacji, po wystawieniu
  i zgromadzeniu dokumentów (bilety PKS, PKP, rozliczenie kosztów podróży, lista kosztów podróży itd.) lub rozliczenia kosztów podróży (w przypadku zawodników reprezentujących klub niezrzeszony w PZSN Start)  wraz z umową użyczenia – w zależności od pojemności silnika, nie więcej niż 0,65 zł za 1km)  Dokumenty do pobrania na stronie pzsnstart.eu w zakładce start / dokumenty do pobrania. Dokumenty wypełnione elektronicznie, wydrukowane i podpisane należy przesłać w wersji papierowej na adres : Polskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych „Start”, ul. Konwiktorska 9 lok 2 Warszawa.
 • Z uwagi na zasady celowego, racjonalnego i oszczędnego wydatkowania środków publicznych zwracamy się z prośbą o optymalizację kosztów przejazdu zawodników oraz kadry szkoleniowej i w ramach możliwości wspólne podróżowanie na miejsce zgrupowania z zachowaniem bezpieczeństwa i restrykcji sanitarnych.
 • Konsultacja kadry dofinansowane jest ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej , których dysponentem jest Minister Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu na podstawie umowy nr 2021/0005/0076/SubC/DSW z dnia 22.03.2021

zawsze i wszędzie #KibicujemyParaolimpijczykom