Konsultacja szkoleniowa kadry narodowej w piłce siatkowej plażowej- Sulejów 07-09.05.2021

Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start” informuje, że zgodnie z planem organizuje Konsultację szkoleniową kadry narodowej w piłce siatkowej plażowej. Na w/w konsultację powołuje się zawodników i trenerów zgodnie z listą:

Sztab szkoleniowy:

 1. Piotr Janiak Trener Kadry
 2. Natalia Płóciennik Fizjoterapeuta

Zawodnicy

 1. Łukasz Zieliński Start Zielona Góra
 2. Bartłomiej Synowiec Start Zielona Góra
 3. Michał Wypych Start Zielona Góra
 4. Jacek Moliński Start Zielona Góra
 5. Artur Wąsowicz IKS Atak Elbląg
 6. Rafał Wojtowicz IKS Atak Elbląg
 7. Jakub Procanin IKS Atak Elbląg
 8. Adam Stępień IKS Atak Elbląg
 9. Michał Rutkowski Start Łódź
 10. Mateusz Pilak Start Łódź

• Treningi podczas konsultacji odbędą się na boiskach ul. Konecka 45 (SP nr 1), nocleg ekipy w Hotelu Zielony Gościniec-Włodzimierzów ul. Zdrowie 43.
• Zwrot kosztów przejazdu nastąpi na podstawie not księgowych (w przypadku rozliczania przez kluby zrzeszone), wystawionych do 14 dni od zakończenia zgrupowania, po wystawieniu
i zgromadzeniu dokumentów (bilety PKS, PKP, rozliczenie kosztów podróży, lista kosztów podróży itd.) lub rozliczenia kosztów podróży (w przypadku zawodników reprezentujących klub niezrzeszony w PZSN Start) wraz z umową użyczenia – w zależności od pojemności silnika, nie więcej niż 0,65 zł za 1km) Dokumenty do pobrania na stronie pzsnstart.eu w zakładce start / dokumenty do pobrania. Dokumenty wypełnione elektronicznie, wydrukowane i podpisane należy przesłać w wersji papierowej na adres : Polskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych „Start”, ul. Konwiktorska 9 lok 2 Warszawa.
• Ze uwagi na zasady celowego, racjonalnego i oszczędnego wydatkowania środków publicznych zwracamy się z prośbą o optymalizację kosztów przejazdu zawodników oraz kadry szkoleniowej i w ramach możliwości wspólne podróżowanie na miejsce zgrupowania z zachowaniem bezpieczeństwa i restrykcji sanitarnych.
• Konsultacja kadry dofinansowane jest ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej , których dysponentem jest Minister Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu na podstawie umowy nr 2021/0005/0076/SubC/DSW z dnia 22.03.2021

zawsze i wszędzie #KibicujemyParaolimpijczykom