Konsultacja szkoleniowa kadry narodowej w piłce siatkowej plażowej- Warszawa 1-3.10.2021

Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start” informuje, że zgodnie z planem organizuje Konsultację szkoleniową kadry narodowej w piłce siatkowej plażowej. Na w/w konsultację powołuje się zawodników i trenerów zgodnie z listą:

Sztab szkoleniowy:

 1. Piotr Janiak                                         Trener Kadry
 2. Natalia Płóciennik                               Fizjoterapeuta
 3. Dawid Łuczak                                     Asystent/Wolontariat
 4. Marta Gargas                                      trener mentalny/ Wolontariat
 5. Michał Korycki                                   trener przygotowania fizycznego/ Wolontariat


Zawodnicy

 1. Bartłomiej Synowiec                           Start Zielona Góra  
 2. Michał Wypych                                              Start Zielona Góra
 3. Michał Rutkowski                               Start Łódź
 4. Artur Wąsowicz                                  IKS Atak Elbląg
 5. Rafał Wojtowicz                                  IKS Atak Elbląg
 6. Łukasz Zieliński                                  IKS Atak Elbląg
 • Treningi podczas konsultacji odbędą się w Monta Beach Volley Club ul. Gen. Zaruskiego 12, 00-468 Warszawa, zakwaterowanie IBIS Styles Warszawa Centrum ul. Zagórna 1A Warszawa.
 • Zwrot kosztów przejazdu nastąpi na podstawie not księgowych (w przypadku rozliczania przez kluby zrzeszone), wystawionych do 14 dni od zakończenia konsultacji, po wystawieniu
  i zgromadzeniu dokumentów (bilety PKS, PKP, rozliczenie kosztów podróży, lista kosztów podróży itd.) lub rozliczenia kosztów podróży (w przypadku zawodników reprezentujących klub niezrzeszony w PZSN Start)  wraz z umową użyczenia – w zależności od pojemności silnika, nie więcej niż 0,65 zł za 1km)  Dokumenty do pobrania na stronie pzsnstart.eu w zakładce start / dokumenty do pobrania. Dokumenty wypełnione elektronicznie, wydrukowane i podpisane należy przesłać w wersji papierowej na adres : Polskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych „Start”, ul. Konwiktorska 9 lok 2 Warszawa.
 • Ze uwagi na zasady celowego, racjonalnego i oszczędnego wydatkowania środków publicznych zwracamy się z prośbą o optymalizację kosztów przejazdu zawodników oraz kadry szkoleniowej i w ramach możliwości wspólne podróżowanie na miejsce zgrupowania z zachowaniem bezpieczeństwa i restrykcji sanitarnych.
 • Konsultacja kadry dofinansowane jest ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej , których dysponentem jest Minister Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu na podstawie umowy nr 2021/0005/0076/SubC/DSW z dnia 22.03.2021

zawsze i wszędzie #KibicujemyParaolimpijczykom