Konsultacja szkoleniowa kadry narodowej w piłce siatkowej plażowej- Warszawa 21-23.04.2023

Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start” informuje, że zgodnie z planem organizuje Konsultację szkoleniową kadry narodowej w piłce siatkowej plażowej. Na w/w konsultację powołuje się zawodników i trenerów zgodnie z listą:

Sztab szkoleniowy:

  1. Piotr Janiak                                         Trener Kadry
  2. Kacper Bołda                                      Fizjoterapeuta


Zawodnicy

  1. Bartłomiej Synowiec                           Start Zielona Góra  
  2. Artur Wąsowicz                                  IKS Atak Elbląg
  3. Dariusz Cegiełka                                 IKS Atak Elbląg
  4. Adam Stępień                                     IKS atak Elbląg
  • Treningi podczas konsultacji odbędą się w Międzynarodowym Centrum Sportów Plażowych, Klub Tenisowy WTS „Orzeł” ul. Podskarbińska 14 Warszawa, zakwaterowanie Hotel Felix ul. Omulewska 24 Warszawa.
  • Planowane godziny treningów: Sobota 12:13:30 oraz 18-19:30; niedziela 10-12.
  • Zwrot kosztów przejazdu nastąpi na podstawie not księgowych (w przypadku rozliczania przez kluby zrzeszone), wystawionych do 14 dni od zakończenia konsultacji, po wystawieniu i zgromadzeniu dokumentów (bilety PKS, PKP, rozliczenie kosztów podróży, lista kosztów podróży itd.) lub rozliczenia kosztów podróży (w przypadku zawodników reprezentujących klub niezrzeszony w PZSN Start)  wraz z umową użyczenia – w zależności od pojemności silnika, nie więcej niż 0,90 zł za 1km)  Dokumenty do pobrania na stronie pzsnstart.eu w zakładce start / dokumenty do pobrania. Dokumenty wypełnione elektronicznie, wydrukowane i podpisane należy przesłać w wersji papierowej na adres : Polskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych „Start”, ul. Konwiktorska 9 lok 2 Warszawa.
  • Konsultacja kadry dofinansowane jest ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej , których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki na podstawie umowy nr 2023/0006/0076/SubC/DSW z dnia 10.03.2023

zawsze i wszędzie #KibicujemyParaolimpijczykom