Kontakt

Adres: ul. Konwiktorska 9 lok. 2, 00-216 Warszawa
Telefon: (22) 659 30 11
Fax: (22) 822 02 23
E-mail: biuro@pzsnstart.eu

Biuro

Łukasz Szeliga

Prezes zarządu

lukasz.szeliga@pzsnstart.eu

Armand Żukowski

P.O. Dyrektora Biura

armand.zukowski@pzsnstart.eu
(22) 659 30 11 wew. 24

Agnieszka Dul

Sekretariat

570 570 438
(22) 659 30 11 wew. 11

Dział Sportu

Robert Kamiński

(Dyrektor sportowy)

570 570 738
(22) 659 30 11 wew. 18

robert.kaminski@pzsnstart.eu

Marcel Jarosławski

570 570 948
(22) 659 30 11 wew. 12

marcel.jaroslawski@pzsnstart.eu

Bartosz Sójka

537 005 740
(22) 659 30 11 wew. 25

bartosz.sojka@pzsnstart.eu

Jacek Szurgot-Aguilar

570 550 175
(22) 659 30 11 wew. 12

jacek.szurgot@pzsnstart.eu

Agata Hass-Kaczmarek

570 571 710
(22) 659 30 11 wew. 25

agata.kaczmarek@pzsnstart.eu

Adrian Stykowski

574 074 544
(22) 659 30 11

adrian.stykowski@pzsnstart.eu

Emilia Gaca

570 550 448
(22) 659 30 11 wew. 17

emilia.gaca@pzsnstart.eu

Magdalena Ekiert

570 550 138
(22) 659 30 11 wew.10

magdalena.ekiert@pzsnstart.eu

Redakcja serwisu internetowego(www; social media)

Dział Kadr

Grażyna Kotarska

535 055 238

grazyna.kotarska@pzsnstart.eu

(22) 659 30 11
wew.23

Inspektor Ochrony Danych

Monika Kacprzak

iod@pzsnstart.eu

Radosław Szczerski

zastępca

iod@pzsnstart.eu

zawsze i wszędzie #KibicujemyParaolimpijczykom