Międzynarodowe Zawody Klasyfikacyjne w strzelectwie sportowym „Wielki Puchar Kaczawy”- Złotoryja, 17-20.02.2022

Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start” informuje, że organizuje udział kadry w strzelectwie sportowym w Międzynarodowych Zawodach Klasyfikacyjnych w strzelectwie sportowym. Na w/w zawody powołuje się zawodników i trenera zgodnie z listą:

Sztab szkoleniowy:

  1.  Marek Marucha                  trener/kierownik ekipy

Zawodnicy :

  1. Kacper Pierzyński             START Szczecin
  2. Sławomir Okoniewski       START Szczecin
  3. Filip Rodzik                                  SKORPION Polkowice
  4. Szymon Sowiński              START Zielona Góra
  • Przyjazd w dniu 17.02.2022 w godzinach wieczornych, wyżywienie od kolacji 17.02.2022 do obiadu 20.02.2020. w sprawie szczegółów proszę o kontakt z trenerem kadry Markiem Maruchą. (tel. 604624374)
  • Zwrot kosztów przejazdu nastąpi na podstawie not księgowych (w przypadku rozliczania przez kluby zrzeszone), wystawionych do 14 dni od zakończenia zgrupowania, po wystawieniu i zgromadzeniu dokumentów (bilety PKS, PKP, rozliczenie kosztów podróży, lista kosztów podróży itd.) lub rozliczenia kosztów podróży (w przypadku zawodników reprezentujących klub niezrzeszony w PZSN Start)  wraz z umową użyczenia – w zależności od pojemności silnika, nie więcej niż 0,65 zł za 1km)  Dokumenty do pobrania na stronie pzsnstart.eu w zakładce start / dokumenty do pobrania. Dokumenty wypełnione elektronicznie, wydrukowane i podpisane należy przesłać w wersji papierowej na adres : Polskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych „Start”, ul. Konwiktorska 9/2, 00-216 Warszawa.
  • Wyjazd na zawody dofinansowany jest ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.

zawsze i wszędzie #KibicujemyParaolimpijczykom