Międzynarodowe zawody w piłce siatkowej plażowej „Slovenia Open”- Ljubljana (Słowenia) 25-30.07.2021

Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start” informuje, że powołuje ekipę w składzie:

Sztab szkoleniowy:

 1. Piotr Janiak                                         Trener Kadry
 2. Natalia Płóciennik                               Fizjoterapeuta
 3. Dawid Łuczak                                     Obsługa techniczna


Zawodnicy

 1. Bartłomiej Synowiec                           Start Zielona Góra  
 2. Artur Wąsowicz                                  IKS Atak Elbląg
 3. Rafał Wojtowicz                                  IKS Atak Elbląg
 4. Michał Wypych                                              Start Zielona Góra
 • Wyjazd ekipy busem po konsultacji w Jelcz-Laskowice w dniu 25.07.2021. Zakwaterowanie 26-30.07.2021 w City Hotel Ljubljana Dalmatinova 15, 1000 Ljubljana Słowenia. W sprawach technicznych dot. wyjazdu proszę o kontakt z trenerem kadry Piotrem Janiakiem.  
 • Członkowie powołanej ekipy zobowiązani są do posiadania certyfikatu ozdrowieńca, certyfikatu szczepienia na COVID bądź wyników testów (PCR- ważny 72h, antygenowy -ważny 48h) pozwalających na wjazd na teren Słowenii oraz uczestnictwo w zawodach.
 • Zwrot kosztów przejazdu nastąpi na podstawie not księgowych (w przypadku rozliczania przez kluby zrzeszone), wystawionych do 14 dni od zakończenia wyjazdu, po wystawieniu
  i zgromadzeniu dokumentów (bilety PKS, PKP, rozliczenie kosztów podróży, lista kosztów podróży itd.) lub rozliczenia kosztów podróży (w przypadku zawodników reprezentujących klub niezrzeszony w PZSN Start)  wraz z umową użyczenia – w zależności od pojemności silnika, nie więcej niż 0,65 zł za 1km)  Dokumenty do pobrania na stronie pzsnstart.eu w zakładce start / dokumenty do pobrania. Dokumenty wypełnione elektronicznie, wydrukowane i podpisane należy przesłać w wersji papierowej na adres : Polskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych „Start”, ul. Konwiktorska 9 lok 2 Warszawa.
 • Z uwagi na zasady celowego, racjonalnego i oszczędnego wydatkowania środków publicznych zwracamy się z prośbą o optymalizację kosztów przejazdu zawodników oraz kadry szkoleniowej i w ramach możliwości wspólne podróżowanie na miejsce zgrupowania z zachowaniem bezpieczeństwa i restrykcji sanitarnych.
 • Udział kadry dofinansowany jest ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej , których dysponentem jest Minister Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu na podstawie umowy nr 2021/0005/0076/SubC/DSW z dnia 22.03.2021

zawsze i wszędzie #KibicujemyParaolimpijczykom