Międzynarodowe zawody w pływaniu European Para Youth Games – Helsinki (Finlandia), 26.06-04.07.2022 r.

Warszawa, 21.06.2022 r.

K O M U N I K A T   O R G A N I Z A C Y J N Y

Międzynarodowe zawody w pływaniu European Para Youth Games – Helsinki (Finlandia),

26.06-04.07.2022 r.

Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start” organizuje wyjazd kadry narodowej na Międzynarodowe zawody w pływaniu European Para Youth Games, w terminie 26.06-04.07.2022 r., które odbędą się w Helsinkach, w Finlandii.

Na zawody powołuje się ekipę w składzie:

Sztab szkoleniowy:

 1. Pożarowszczyk-Kuczko Beata          – trenerka główna
 2. Fijałek-Żuk Małgorzata                       – psycholog
 3. Pawlicki Robert                                      – trener
 4. Małecki-Owczarek Oskar                   – fizjoterapeuta

Zawodnicy:

 1. Badowska Nikola – IKS-AWF Warszawa
 2. Boruszewska Zuzanna – UKS SP 149 Łódź
 3. Piec Alicja – KSN „Start” Kalisz
 4. Krzyszkowski Oliwier – LKS „OMEGA” Kleszczów
 5. Miśkiewicz Mateusz – LKS „Gol-Start” Częstochowa
 6. Soja Igor – IKS Druga Strona Sportu Kraków
 • Przyjazd uczestników wydarzenia do hotelu Folks Hotel Konepaja, w dniu 27.06.2022 r., a wyjazd nastąpi w dniu 04.07.2022 r. po śniadaniu.
 • Przypomina się o zabraniu niezbędnego sprzętu i strojów sportowych oraz posiadaniu aktualnych badań lekarskich, w tym również ważnego certyfikatu szczepienia przeciw Covid-19/certyfikatu ozdrowieńca/wyniku testu antygenowego.
 • Zwrot kosztów przejazdu (do miejsca zbiórki) nastąpi na podstawie not księgowych lub faktur wystawionych przez macierzysty klub sportowy lub indywidualnie do 7 dni po zakończeniu akcji, które należy przesłać w wersji elektronicznej po wystawieniu i zgromadzeniu dokumentów (bilety PKS, PKP lub ewidencja przebiegu pojazdów – w zależności od pojemności silnika, nie więcej niż 0,65 zł za 1km) na adres: bartosz.sojka@pzsnstart.eu, a także wersję oryginalną na adres: PZSN „Start”, ul. Konwiktorska 9/2, 00-216 Warszawa, NIP : 526-10-53-340, w terminie 14 dni od zakończenia wydarzenia.
 • Ze uwagi na zasady celowego, racjonalnego i oszczędnego wydatkowania środków publicznych, zwracamy się z prośbą o optymalizację kosztów przejazdu zawodników oraz kadry szkoleniowej i w ramach możliwości wspólne podróżowanie na miejsce zbiórki, z zachowaniem bezpieczeństwa i restrykcji sanitarnych.

Wyjazd reprezentacji Polski został dofinansowany ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.

Otrzymują:

IKS-AWF Warszawa; UKS SP 149 Łódź; KSN „Start” Kalisz; LKS „OMEGA” Kleszczów, LKS „Gol-Start” Częstochowa, IKS Druga Strona Sportu Kraków

Do pobrania

zawsze i wszędzie #KibicujemyParaolimpijczykom