Międzynarodowy turniej w blind footballu – Berlin (Niemcy), 12-15.05.2022 r.

Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start” organizuje w terminie 12-15.05.2022 r., wyjazd kadry narodowej na międzynarodowy turniej w blind footballu, który odbędzie się w Berlinie (Niemcy).

Na zawody powołuję się ekipę w składzie:

Sztab szkoleniowy:

1. Dominik FORYŚ                               – I trener

2. Mikołaj NOWACKI                          – II trener

3. Marek LUBCZYK                             – fizjoterapeuta

4. Tomasz KLASA                                – obsługa techniczna

5. Piotr NIESYCZYŃSKI                      – obsługa techniczna

Zawodnicy:

1. Marcin RYSZKA                              – Wisła Kraków                     6. Kacper DOMAGAŁA                       – Wisła Kraków

2. Mateusz KRZYSZKOWSKI             – Wisła Kraków                    7. Krzysztof BEDNARKIEWICZ         – Wisła Kraków (przyjazd 14.05.2022)

3. Sebastian WÓDZ                               – Wisła Kraków                     8. Marcin LUBCZYK                            – Śląsk Wrocław

4. Martin JUNG                                    – Wisła Kraków                     9. Adrian SŁONINKA                          – Śląsk Wrocław

5.Michał WOSZCZAK                         – Wisła Kraków                     10. Krzysztof APOLINARSKI             – Śląsk Wrocław (powrót 14.05.2022)

  • Zbiórka przed wyjazdem w dn. 12.05.2022 r. (czwartek) przy ul. Miodowej 32 w Krakowie około godz. 12:00, a następnie przy ul. Kamiennogórskiej 16 we Wrocławiu około godz. 16:00.
  • Powrót do kraju w dn. 15.05.2022 r. (niedziela) w godzinach popołudniowych.
  • Zawodnicy zobowiązani są do zabrania aktualnych dowodów osobistych lub paszportów, a także strojów  reprezentacyjnych i sportowych.
  • Zwrot kosztów przejazdu nastąpi do 14 dni od zakończenia zawodów, po wystawieniu listy kosztów podróży i zgromadzenia dokumentów (bilety PKS, PKP) lub rozliczenia kosztów podróży wraz z umową użyczenia – w zależności od pojemności silnika, nie więcej niż 0,65 zł za 1 km. Dokumenty do pobrania na stronie www.pzsnstart.eu w zakładce start/dokumenty do pobrania (sport wyczynowy). Dokumenty wypełnione elektronicznie, wydrukowane i podpisane należy przesłać niezwłocznie w wersji papierowej na adres naszego biura.
  • Z uwagi na zasady celowego, racjonalnego i oszczędnego wydatkowania środków publicznych zwracamy się z prośbą o optymalizację kosztów przejazdu zawodników oraz kadry szkoleniowej oraz w ramach możliwości podróżowanie na miejsce konsultacji z zachowaniem bezpieczeństwa i restrykcji sanitarnych.
  • Wyjazd na zawody dofinansowany jest ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej według umowy nr 2022/0048/0076/SubC/DSW z dn. 25.04.2022 r.

Otrzymują:

  • Śląsk Wrocław, Wisła Kraków

zawsze i wszędzie #KibicujemyParaolimpijczykom