Międzynarodowy turniej w goalball – Wilno (Litwa), 12-15.05.2022 r

Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start” organizuje w terminie 12-15.05.2022 r., wyjazd kadry narodowej na międzynarodowy turniej w goalball, który odbędzie się w Wilnie (Litwa).

Na zawody powołuję się ekipę w składzie:

Sztab szkoleniowy:

1. Piotr SZYMALA                               – trener główny

2. Monika JĘDRZEJCZYK                   – fizjoterapeutka

3. Filip SZYMALA                               – obsługa techniczna

Zawodnicy:

1. Marcin LISOWSKI                           – „Start” Katowice                                 4. Bartłomiej NIESYCZYŃSKI       – WBR Kraków

2. Dawid NOWAKOWSKI                   – UKS Laski                                          5. Szymon TYBURSKI                      – WBR Kraków

3. Marcin CZERWIŃSKI                      – UKS Laski                                          6. Adrian PIOTROWICZ                   – „Start” Wrocław

  • Zbiórka przed wyjazdem w dn. 12.05.2022 r. na Dworcu PKP w Katowicach o godz. 8:30, a następnie przy Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Izabelinie – Laski, ul. Brzozowa 75 – około godz. 12:00.
  • Powrót do kraju w dn. 15.05.2022 r. w godzinach wieczornych.
  • Zawodnicy zobowiązani są do zabrania aktualnych dowodów osobistych lub paszportów, a także strojów  reprezentacyjnych i sportowych.
  • Zwrot kosztów przejazdu nastąpi do 14 dni od zakończenia zawodów, po wystawieniu listy kosztów podróży i zgromadzenia dokumentów (bilety PKS, PKP) lub rozliczenia kosztów podróży wraz z umową użyczenia – w zależności od pojemności silnika, nie więcej niż 0,65 zł za 1 km. Dokumenty do pobrania na stronie www.pzsnstart.eu w zakładce start/dokumenty do pobrania (sport wyczynowy). Dokumenty wypełnione elektronicznie, wydrukowane i podpisane należy przesłać niezwłocznie w wersji papierowej na adres naszego biura.
  • Z uwagi na zasady celowego, racjonalnego i oszczędnego wydatkowania środków publicznych zwracamy się z prośbą o optymalizację kosztów przejazdu zawodników oraz kadry szkoleniowej oraz w ramach możliwości podróżowanie na miejsce konsultacji z zachowaniem bezpieczeństwa i restrykcji sanitarnych.
  • Wyjazd na zawody dofinansowany jest ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej według umowy nr 2022/0048/0076/SubC/DSW z dn. 25.04.2022 r.

Otrzymują:

  • „Start” Wrocław, UKS Laski, WBR Kraków, „Start” Katowice

zawsze i wszędzie #KibicujemyParaolimpijczykom