Międzynarodowy turniej w goalball – Wilno (Litwa), 22-25.09.2022 r

Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start” organizuje w terminie 22-25.09.2022 r., wyjazd kadry narodowej na międzynarodowy turniej w goalball, który odbędzie się w Wilnie (Litwa).

Na zawody powołuję się ekipę w składzie:

Sztab szkoleniowy:

1. Piotr SZYMALA                            – trener główny

2. Michał SOBLIK                             – fizjoterapeuta

3. Filip SZYMALA                            – obsługa techniczna

Zawodnicy:

1. Marcin LISOWSKI                        – „Start” Katowice                             4. Kamil PAWŁOWSKI                   – UKS Laski

2. Dawid NOWAKOWSKI                 – UKS Laski                                     5. Szymon TYBURSKI                       – WBR Kraków

3. Marcin CZERWIŃSKI                    – UKS Laski                                      6. Maciej KUŚMIERSKI                   – Goalball Wrocław

  • Zbiórka przed wyjazdem w dn. 22.09.2022 r. na Dworcu PKP w Katowicach o godz. 10:00, a następnie przy Metrze Młociny w Warszawie – około godz. 13:00.
  • Powrót do kraju w dn. 25.09.2022 r. w godzinach wieczornych.
  • Zawodnicy zobowiązani są do zabrania aktualnych dowodów osobistych lub paszportów, a także strojów reprezentacyjnych i sportowych.
  • Zwrot kosztów przejazdu nastąpi do 14 dni od zakończenia zawodów, po wystawieniu listy kosztów podróży i zgromadzenia dokumentów (bilety PKS, PKP) lub rozliczenia kosztów podróży wraz z umową użyczenia – w zależności od pojemności silnika, nie więcej niż 0,65 zł za 1 km. Dokumenty do pobrania na stronie www.pzsnstart.eu w zakładce start/dokumenty do pobrania (sport wyczynowy). Dokumenty wypełnione elektronicznie, wydrukowane i podpisane należy przesłać niezwłocznie w wersji papierowej na adres naszego biura.
  • Z uwagi na zasady celowego, racjonalnego i oszczędnego wydatkowania środków publicznych zwracamy się z prośbą o optymalizację kosztów przejazdu zawodników oraz kadry szkoleniowej oraz w ramach możliwości podróżowanie na miejsce konsultacji z zachowaniem bezpieczeństwa i restrykcji sanitarnych.
  • Wyjazd na zawody dofinansowany jest ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej według umowy nr 2022/0048/0076/SubC/DSW z dn. 25.04.2022 r.

Otrzymują:

  • Goalball Wrocław, UKS Laski, WBR Kraków, „Start” Katowice

zawsze i wszędzie #KibicujemyParaolimpijczykom