Międzynarodowy turniej w piłce siatkowej na siedząco kobiet – Praga (Czechy), 17-19.06.2022 r

Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start” organizuje wyjazd kadry narodowej na międzynarodowy turniej w piłce siatkowej na siedząco kobiet, w terminie 17-19.06.2022 r., który odbędzie się w Pradze (Czechy).

Na zawody powołuje się ekipę w składzie:

Sztab szkoleniowy:

1. Adam MALIK                                    – trener

2. Anna MYSIAK                                 – asystentka trenera

3. Michał SKORUPA                            – fizjoterapeuta

Zawodniczki:

1. Ewa BEDNARZ                      – ParaVolley Poland Silesia      4. Halina KUBICA                          – ParaVolley Poland Silesia

2. Danuta BUJOK                       – ParaVolley Poland Silesia      5. Aleksandra WIDERA                 – ParaVolley Poland Silesia

3. Magdalena MAJEWSKA      – ParaVolley Poland Silesia       

  • Zbiórka przed wyjazdem w dn. 17.06.2022 r. (piątek) przy ul. Marcina 35 w Gliwicach o godz. 15:30.
  • Powrót do kraju w dn. 19.06.2022 r. (niedziela) w godzinach popołudniowych.
  • Zawodnicy zobowiązani są do zabrania aktualnych dowodów osobistych lub paszportów, a także strojów  reprezentacyjnych i sportowych.
  • Zawodniczki zobowiązane są do zabrania aktualnych dokumentów tożsamości, a także strojów reprezentacyjnych i sportowych.
  • Zwrot kosztów przejazdu nastąpi do 14 dni od zakończenia zawodów, po wystawieniu listy kosztów podróży i zgromadzenia dokumentów (bilety PKS, PKP) lub rozliczenia kosztów podróży wraz z umową użyczenia – w zależności od pojemności silnika, nie więcej niż 0,65 zł za 1 km). Dokumenty do pobrania na stronie www.pzsnstart.eu w zakładce start/dokumenty do pobrania. Dokumenty wypełnione elektronicznie, wydrukowane i podpisane należy przesłać w wersji papierowej na adres naszego biura.
  • Z uwagi na zasady celowego, racjonalnego i oszczędnego wydatkowania środków publicznych zwracamy się z prośbą o optymalizację kosztów przejazdu zawodniczek i kadry szkoleniowej.

Otrzymują:

  • ParaVolley Poland Silesia

zawsze i wszędzie #KibicujemyParaolimpijczykom