W ostatni weekend klub Start Zielona Góra był organizatorem Mistrzostw Polski osób niepełnosprawnych w piłce siatkowej plażowej. Zawody odbyły się w bardzo gościnnym, przyjaznym dla osób z niepełnosprawnościami WOSiR Drzonków. W rywalizacji o medale zwyciężył zespół ATAK Elbląg, na drugim miejscu ze srebrnym medalem uplasował się START Zielona Góra I zespół, brązowy medal przypadł reprezentacji START Łódź. Kolejne miejsca zajęli: 4- START Zielona Góra zespół II, 5. START Wrocław i 6. Weteran Jelenia Góra. Dziękujemy zawodnikom za ambitną walkę o każdy punkt na piaszczystym boisku. Mistrzostwa Polski zostały dofinansowane ze środków Ministerstwa Sportu oraz Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
Podobne wpisy
10 marca, 2023
Data publikacji: 09.03.2023 r. ZAPYTANIE OFERTOWE nr 01/03/2023…
5 grudnia, 2017
dotyczącej sprzedaży i dostarczenia sprzętu sportowego w ramach umowy podpisanej…
11 maja, 2020
Data publikacji: 11.05.2020 r. ZAPYTANIE OFERTOWE nr 08/05/2020 1.