Mistrzostwa Świata U-19 w Goalball – Sao Paulo (Brazylia), 11-20.07.2023 r.

Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start” informuje, że zgodnie z planem organizuje wyjazd kadry narodowej juniorów w goalball, na zawody w składzie:

Sztab szkoleniowy:

1. Piotr SZYMALA                    – trener główny

2. Filip SZYMALA                    – obsługa techniczna

2. Michał SOBLIK                     – fizjoterapeuta

Zawodnicy:

1. Marcin CZERWIŃSKI                      – UKS Laski                           4. Filip KŁACZKIEWICZ                     – UKS Okej Lublin

2. Bartosz WRÓBEL                             – UKS Laski                          5. Krystian TYBURSKI                        – WBR Kraków

3. Paweł ŹREBIEC                                 – Goalball Wrocław              

  • Przyjazd wszystkich uczestników wyjazdu do Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych im. Róży Czackiej w Laskach, w dniu 11.07.2023 r. (wtorek), w godzinach wieczornych.
  • Zbiórka przed wylotem w dn. 12.07.2023 r. (środa) w Warszawie na Lotnisku im. F. Chopina o godz. 04:00
  • Planowany wylot powołanych zawodników i sztabu szkoleniowego nastąpi o godz. 06:05 (Air France AF 1247) lotem do Paryża (Francja).
  • Planowany powrót całej grupy do kraju (Warszawa) nastąpi w dniu 20.07.2023 (czwartek) o godz. 15:25 (Air France AF 1346).
  • Zawodnicy zobowiązani są do zabrania aktualnych dowodów osobistych lub paszportów, a także strojów reprezentacyjnych i sportowych.
  • Zwrot kosztów przejazdu nastąpi do 14 dni od zakończenia zawodów, po wystawieniu listy kosztów podróży i zgromadzenia dokumentów (bilety PKS, PKP) lub rozliczenia kosztów podróży wraz z umową użyczenia – w zależności od pojemności silnika, nie więcej niż 0,90 zł za 1 km. Dokumenty do pobrania na stronie www.pzsnstart.eu w zakładce start/dokumenty do pobrania (sport wyczynowy). Wypełnione, wydrukowane i podpisane dokumenty należy przesłać niezwłocznie w wersji papierowej na adres naszego biura.
  • Wyjazd na zawody dofinansowany jest ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki na podstawie umowy nr 2023/0036/0076/SubC/DSW z dnia 29.03.2023 r.

Otrzymują:

  • UKS Laski, Goalball Wrocław, UKS Okej Lublin, WBR Kraków

zawsze i wszędzie #KibicujemyParaolimpijczykom