#POMAGAJRZECZOWO Niezwykła platforma dla sportowców

Informujemy, że na stronie programu stypendialnego renaulthandisport.pl powstała platforma pod nazwą #pomagajrzeczowo. Umożliwia ona kontakt pomiędzy sportowcami niepełnosprawnymi, którzy potrzebują wsparcia rzeczowego, a firmami czy osobami, które chcą im pomóc. Wsparcie uzyskane w ten sposób może być dopełnieniem zaopatrzenia klubów oraz odpowiedzieć na indywidualne potrzeby konkretnych zawodników.

Zachęcamy Was do zamieszczania ogłoszeń na stronie http://renaulthandisport.pl/moje-potrzeby/. Można w nich napisać kilka słów o sobie oraz opowiedzieć o swoich potrzebach związanych z uprawianiem sportu. Wśród potrzeb można wymienić np. sprzęt sportowy, odzież, urządzenia pomiarowe czy suplementy diety. Ogłoszenia mogą publikować zarówno sami zawodnicy, jak i przedstawiciele klubów. W formularzu podaje się adres e-mail. Za jego pomocą firma lub osoba prywatna, która chce zaoferować sprzęt czy akcesoria, może się potem z Wami skontaktować.

Zapraszamy do zgłaszania się oraz dalszego rozpowszechniania informacji o projekcie. Załączamy infografikę, która krok po kroku pokazuje, jak zgłosić się do akcji – można ją wydrukować i powiesić w widocznym miejscu w klubie.

I_Renault_Handisport-170524_h16