Promocja Sportu Osób z Niepełnosprawnościami w 2023r

Zadanie obejmuje przygotowanie i zrealizowanie 4 zadań jednostkowych:

1.           Realizację kampanii „Nasze Kluby”

2.           Przygotowanie strony internetowej PZSN „START”

3.           Opracowanie księgi marki PZSN „START”

4.           Przygotowanie i publikacja profili lekkoatletów w aplikacji Roster Athletics

Zadanie pierwsze obejmuje przygotowanie i realizację 10 filmów o klubach zrzeszonych w PZSN „Start”, ich działalności, działaczach i przede wszystkim utytułowanych zawodnikach.

Emisja materiałów planowana jest głównie w internecie.

Zadanie drugie obejmuje przebudowę, a właściwie zbudowanie od podstaw nowej strony internetowej PZSN „Start”.

Planowane jest przygotowanie nowych treści o związku i sportowcach a także wykupienie reklam adwords i pozycjonowanie SEO aby treści były promowane i dotarły do jak najszerszej publiczności.

Planuje się, że do końca roku strona dotrze swoim zasięgiem to 100 tys. Osób.

Zadanie trzecie obejmuje stworzenie nowej księgi marki dla PZSN „Start”. Planuje się przygotowanie nowych logotypów związku oraz zasad ich wykorzystania. Ponadto planowane jest przygotowanie logotypów prowadzonych przez PZSN Start sportów co ułatwi ich komunikację i promocję, dzięki czemu nowe marki osiągną większy zasięg.

Planuje się, że nowe materiały dotrą do 30000 osób.

Zadanie ostatnie obejmuje przygotowanie profili lekkoatletów w aplikacji Roster Athletics, która używana jest do zarządzania zawodami lekkoatletycznymi i do promocji. W aplikacji stworzone zostaną profile 300 zawodników uczestniczących w rywalizacji na poziomie krajowym, ich zdjęcia, wyniki i dane biograficzne. Dzięki temu ich wizerunki zostaną wypromowane we właściwy sposób a ich personalia będą łatwo dostępne dla dziennikarzy, komentatorów sportowych czy też kibiców zainteresowanych paralekkoatletyką.

Przyjmuje się, że nowoutworzone profile dotrą do 25 tysięcy polskich użytkowników aplikacji.

Współfinansowano ze środków Funduszu Solidarnościowego, którego dysponentem jest Minister Rodziny i Polityki Społecznej.

zawsze i wszędzie #KibicujemyParaolimpijczykom