Puchar Europy IBSA U-18 w blind footballu – Hamburg (Niemcy), 19-23.06.2024 r

Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start” informuje, że zgodnie z planem organizuje wyjazd kadry narodowej juniorów w blind footballu na zawody w składzie:

Sztab szkoleniowy:

1. Dominik FORYŚ                               – pierwszy trener

2. Piotr NIESYCZYŃSKI                     – asystent trenera

3. Tomasz KLASA                                – obsługa techniczna

Zawodnicy:

1. Michał MAŁACHOWSKI                – Warta Poznań BF                 4. Gabriel OLECH                                – Wisła Kraków BF

2. Iwo SZCZEPANIK                           – Warta Poznań BF                 5. Ignacy ŁUKASIEWICZ                    – Wisła Kraków BF

3. Nadia CZAJKA                                 – Warta Poznań BF                 6. Bartosz BOMBAŁA                         – KSPN Pogoń Kraków (bramkarz)

  • Zbiórka przed wyjazdem w dn. 19.06.2024 r. (środa) o godz. 7:00 w Krakowie, ul. Miodowa 32, oraz przy Dworcu Kolejowym Dopiewo koło Poznania o godz. 11:30.
  • Zakwaterowanie w Hotelu Holiday Inn Hamburg-City, przy ul. Nord Kapstadtring 2a w Hamburgu (Niemcy).
  • Treningi odbywać się będą na obiekcie TrainingSzeiten Kollaustrasse of St. Pauli Blind Football Team, przy ul. Langenhorst 6 w Hamburgu (Niemcy).
  • Powrót do kraju w dn. 23.06.2024 r. (niedziela) o godz. 14:00 – Dopiewo i o godz. 19:00 – Kraków.
  • Zawodnicy zobowiązani są do zabrania aktualnych dowodów osobistych lub paszportów, a także strojów reprezentacyjnych i sportowych.
  • Zwrot kosztów przejazdu nastąpi do 14 dni od zakończenia zawodów, po wystawieniu listy kosztów podróży i zgromadzenia dokumentów (bilety PKS, PKP) lub rozliczenia kosztów podróży wraz z umową użyczenia – w zależności od pojemności silnika, nie więcej niż 0,90 zł za 1 km. Dokumenty do pobrania na stronie www.pzsnstart.eu w zakładce start/dokumenty do pobrania (sport wyczynowy). Wypełnione, wydrukowane i podpisane dokumenty należy przesłać niezwłocznie w wersji papierowej na adres naszego biura.

Otrzymują:

  • Wisła Kraków BF, Warta Poznań BF, KSPN Pogoń Kraków

zawsze i wszędzie #KibicujemyParaolimpijczykom