Puchar Polski w Goalball – Wrocław

Wrocław, 10-12 kwietnia 2015 r.
Puchar Polski w Goalball
W dniach 10-12 kwietnia odbył się Puchar Polski Goalball. Organizatorem wydarzenia było Wojewódzkie Zrzeszenie Sportowe Niepełnosprawnych „START” Wrocław. W zawodach wzięło udział 7 drużyn. Puchar ponownie zdobyła drużyna z Białegostoku w składzie: Konrad Andrzejuk, Paweł Brodowicz, Kamil Radzewicz, Adam Kaczyński i Kamil Sowisz. Drugie miejsce wywalczyli zawodnicy „Startu” Lublin, a trzecie gospodarze imprezy z SOSW Wrocław. Najlepszym Zawodnikiem podczas turnieju został wybrany Konrad Andrzejuk. Drużyna ze „Startu” Białystok jest aktualnym mistrzem Polski w Goalball.