Puchar Świata w kolarstwie-Ostend (Belgia) 04-10.05.2021

Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start” informuje, że zgodnie z planem organizuje wyjazd kadry narodowej w kolarstwie na zawody w składzie:

Kadra szkoleniowa

  1. Marcin PIEKIEŁEK trener/ kierownik zgrupowania
  2. Jakub PIENIĄŻEK trener kadry

Zawodnicy

  1. Rafał SZUMIEC Veloaktiv Kraków
  2. Krystian GIERA Renegat Inowrocław
  3. Rafał WILK Stal Rzeszów
  4. Rafał MIKOŁAJCZYK Start Wrocław
  5. Renata KAŁUŻA Veloaktiv Kraków
  6. Krzysztof PLEWA Veloaktiv Kraków
  7. Piotr BLOMA Start Szczecin

• Ekipa zakwaterowana będzie w Hotelu Vayamundo Ostend, Zeedijk 330. Dojazd samochodami prywatnymi, trener J. Pieniążek przylot z Majorki (Hiszpania).
• Zwrot kosztów przejazdu nastąpi na podstawie not księgowych (w przypadku rozliczania przez kluby zrzeszone),wystawionych do 14 dni od zakończenia konsultacji, po wystawieniu i zgromadzeniu dokumentów (bilety PKS, PKP, rozliczenie kosztów podróży, lista kosztów podróży itd.) lub rozliczenia kosztów podróży
(w przypadku zawodników reprezentujących klub niezrzeszony w PZSN Start) wraz z umową użyczenia – w zależności od pojemności silnika, nie więcej niż 0,65 zł za 1km) Dokumenty do pobrania na stronie pzsnstart.eu w zakładce start / dokumenty do pobrania. Dokumenty wypełnione elektronicznie, wydrukowane i podpisane należy przesłać w wersji papierowej na adres: Polskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych „Start”, ul. Konwiktorska 9 lok 2 00-216 Warszawa.
• Wyjazd na konsultacje dofinansowany jest ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu na podstawie umowy nr 2021/0011/0076/SubC/DSW z dnia 31.03.2021 r.

zawsze i wszędzie #KibicujemyParaolimpijczykom