Puchar Świata w parakolarstwie- Adelaide (Australia) 09-19.01.2024

Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start” informuje, że zgodnie z planem organizuje wyjazd kadry narodowej w kolarstwie na zawody PŚ w składzie:

Kadra szkoleniowa

  1. Jakub Foltyn                            trener              
  2. Patrycja Jemioł                                    obsługa techniczna

Zawodnicy

  1. Bartłomiej BERTOLIN            Start Bielsko Biała                                                                  
  2. Rafał WILK                             Stal Rzeszów
  3. Patrycja KUTER                      KKT Hetman Lublin
  4. Katarzyna KORNASIEWICZ   KKT Hetman Lublin                  
  • Wylot z Warszawy w dn 09.01.2024 lotem QR264 do Doha, następnie do Aldelaide lotem QR914 godz 20:40. Powrót w dn. 18.01.2024 lotem QR989 z Aldelaide do Doha o godz 12:40, przylot do Warszawy w dn. 19.01 godz 06:40 lot QR263.
  • Zwrot kosztów przejazdu nastąpi na podstawie not księgowych (w przypadku rozliczania przez kluby zrzeszone), wystawionych do 14 dni od zakończenia wyjazdu, po wystawieniu i zgromadzeniu dokumentów (bilety PKS, PKP, rozliczenie kosztów podróży, lista kosztów podróży itd.) lub rozliczenia kosztów podróży (w przypadku zawodników reprezentujących klub niezrzeszony w PZSN Start)  Dokumenty do pobrania na stronie pzsnstart.eu w zakładce start / dokumenty do pobrania. Dokumenty wypełnione elektronicznie, wydrukowane i podpisane należy przesłać w wersji papierowej na adres: Polskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych „Start”, ul. Konwiktorska 9 lok 2 00-216 Warszawa.
  •  Wyjazd na zawody dofinansowany jest ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.

zawsze i wszędzie #KibicujemyParaolimpijczykom