Puchar Świata w paranarciarstwie alpejskim-Steinach am Brenner (Austria) 17-22.12.2023

Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start”  organizuje wyjazd kadry narodowej w składzie:

Zawodnicy :

  1. Michał Gołaś                               Start Bielsko Biała
  2. Kacper Walas                              przewodnik

                Kadra szkoleniowa:

  1. Michał Kłusak                          trener kadry                                    
  • Dojazd zawodników i ekipy busem dojazd do miejsca zbiórki samochodami prywatnymi. Nocleg podczas zawodów: Bergeralm Chalets, Alfons-Graber-Weg 2 Steinach am Brenner (6150) Innsbruck-Land
  • Zwrot kosztów przejazdu nastąpi na podstawie not księgowych (w przypadku rozliczania przez kluby zrzeszone),wystawionych do 14 dni od zakończenia wyjazdu, po wystawieniu i zgromadzeniu dokumentów (bilety PKS, PKP, rozliczenie kosztów podróży, lista kosztów podróży itd.) lub rozliczenia kosztów podróży (w przypadku zawodników reprezentujących klub niezrzeszony w PZSN Start)  wraz z umową użyczenia – w zależności od pojemności silnika, nie więcej niż 0,90 zł za 1km) Dokumenty do pobrania na stronie pzsnstart.eu w zakładce start / dokumenty do pobrania. Dokumenty wypełnione elektronicznie, wydrukowane i podpisane należy przesłać w wersji papierowej na adres: Polskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych „Start”, ul. Konwiktorska 9 lok 2 00-216 Warszawa.
  • Wyjazd dofinansowany jest ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki na podstawie umowy 2023/0036/0076/SubC/DSW z dnia 29.03.2023 r.

zawsze i wszędzie #KibicujemyParaolimpijczykom