Puchar Świata w podnoszeniu ciężarów –Dubaj (ZEA) 16-22.06.2021

Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start” informuje, że zgodnie z planem organizuje udział kadry narodowej ww. zawodach Pucharu Świata

   Sztab szkoleniowy:

 1. Mariusz Oliwa                          trener / kierownik ekipy

            Zawodnicy :

 1. Mariusz Tomczyk                     „Start” Wrocław
 2. Tomasz Kociubiński                 „Start” Wrocław
 3. Marek Trykacz                         niezrzeszony
 4. Wawrzyniec Latus                    niezrzeszony
 5. Paulina Przywecka-Puziak        „Start” Bydgoszcz
 6. Sławomir Szymański                 „Start” Wrocław
 7. Grzegorz Lanzer                       „Start” Koszalin
 • Wylot ekipy 16.06.2021 godz. 15:00 z lotniska Warszawa-Okęcie lotem do Dubaju nr EK 180. Zbiórka w hali odlotów godz. 13:00, powrót 22.06.2021 godz. 19:30 lotem z Dubaju nr EK 177
 • Zwrot kosztów przejazdu nastąpi na podstawie not księgowych (w przypadku rozliczania przez kluby zrzeszone), wystawionych do 14 dni od zakończenia zgrupowania, po wystawieniu i zgromadzeniu dokumentów (bilety PKS, PKP, rozliczenie kosztów podróży, lista kosztów podróży itd.) lub rozliczenia kosztów podróży (w przypadku zawodników reprezentujących klub niezrzeszony w PZSN Start)  wraz z umową użyczenia – w zależności od pojemności silnika, nie więcej niż 0,65 zł za 1km)  Dokumenty do pobrania na stronie pzsnstart.eu w zakładce start / dokumenty do pobrania. Dokumenty wypełnione elektronicznie, wydrukowane i podpisane należy przesłać w wersji papierowej na adres : Polskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych „Start”, ul. Konwiktorska 9 lok 2 00-216 Warszawa.
 • Ze uwagi na zasady celowego, racjonalnego i oszczędnego wydatkowania środków publicznych zwracamy się z prośbą o optymalizację kosztów przejazdu zawodników oraz kadry szkoleniowej i w ramach możliwości wspólne podróżowanie na miejsce zgrupowania z zachowaniem bezpieczeństwa i restrykcji sanitarnych.
 • Wyjazd na zawody dofinansowany jest ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu na podstawie umowy nr 2021/0011/0076/SubC/DSW z dnia 31.03.2021 r.

zawsze i wszędzie #KibicujemyParaolimpijczykom