Puchar Świata w strzelectwie sportowym- New Delhi (Indie) 06-15.03.2024

Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start” organizuje udział kadry narodowej w strzelectwie sportowym w zawodach w składzie:

SKŁAD EKIPY :

 1. Marek MARUCHA                            trener kadry/kierownik ekipy

ZAWODNICY :

 1. Szymon SOWIŃSKI                            „Start” Zielona Góra
 2. Kacper PIERZYŃSKI                          „Start” Szczecin
 3. Emilia TRZEŚNIOWSKA                   „Start” Szczecin
 4. Emilia BABSKA                                 CWKS Legia Warszawa
 5. Marek DOBROWOLSKI                     CWKS Legia Warszawa
 • Zawodnicy zobowiązani się do posiadania aktualnych badań lekarskich, strojów i sprzętu sportowego oraz wiz (sprzęt strzelecki, broń pneumatyczna, broń kulowa, Europejska Karta Broni)
 • Wylot ekipy w dn. 06.03.2024 z Warszawy lotem do New Delhi nr LO 071 godz. 17:00, przylot ekipy do Warszawy lotem LO 072 w dn. 15.03.2024 godz. 11:20. Zbiórka w hali odlotów w dn. 06.03.2024 godz. 14:00.
 • Szczegóły dojazdu po uzgodnieniu z trenerem Markiem Maruchą.
 • Zwrot kosztów przejazdu nastąpi na podstawie not księgowych (w przypadku rozliczania przez kluby zrzeszone), wystawionych do 14 dni od zakończenia zawodów, po wystawieniu i zgromadzeniu dokumentów (bilety PKS, PKP, rozliczenie kosztów podróży, lista kosztów podróży itd.) lub rozliczenia kosztów podróży (w przypadku zawodników reprezentujących klub niezrzeszony w PZSN Start)  wraz z umową użyczenia – w zależności od pojemności silnika, nie więcej niż 0,90 zł za 1km)  Dokumenty do pobrania na stronie pzsnstart.eu w zakładce start / dokumenty do pobrania. Dokumenty wypełnione elektronicznie, wydrukowane i podpisane należy przesłać w wersji papierowej na adres: Polskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych „Start”, ul. Konwiktorska 9 lok 2 00-216 Warszawa.
 • Wyjazd na zawody dofinansowany jest ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Ministerstwo Sportu i Turystyki.

zawsze i wszędzie #KibicujemyParaolimpijczykom