Srebrna Liga Narodów w piłce siatkowej na siedząco mężczyzn – Nottingham (Wielka Brytania), 18-22.05.2023 r.

Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start” informuje, że zgodnie z planem organizuje wyjazd kadry narodowej w piłce siatkowej na siedząco mężczyzn, na zawody w składzie:

Sztab szkoleniowy:

1. Bożydar ABADŻIJEW           – trener główny

2. Jakub CZARNOWSKI          – fizjoterapeuta

Zawodnicy:

1. Dariusz CEGIEŁKA                          – Start Szczecin                      5. Tomasz GRELL                                – Start Wrocław

2. Tomasz LABOCHA                          – Start Szczecin                      6. Piotr SICIŃSKI                                 – Start Wrocław

3. Marcin POLAK                                 – MKS ParaVolley Silesia     7. Robert WYDERA                              – Start Wrocław

4. Dawid KOŁODZIEJ                          – MKS ParaVolley Silesia     8. Rafał WOJTOWICZ                          – IKS Warsaw Wings           

  • Zbiórka przed wylotem w dn. 18.05.2023 r. (czwartek) we Wrocławiu na Lotnisku im. M. Kopernika o godz. 12:30
  • Planowany wylot powołanych zawodników i sztabu szkoleniowego nastąpi o godz. 15:30 (Ryanair FR 917) lotem do East Midlands (Wielka Brytania).
  • Planowany powrót całej grupy do kraju (Wrocław) nastąpi w dniu 22.05.2023 (poniedziałek) o godz. 22:35 (Ryanair FR 916).
  • Zawodnicy zobowiązani są do zabrania aktualnych dowodów osobistych lub paszportów, a także strojów reprezentacyjnych i sportowych.
  • Zwrot kosztów przejazdu nastąpi do 14 dni od zakończenia zawodów, po wystawieniu listy kosztów podróży i zgromadzenia dokumentów (bilety PKS, PKP) lub rozliczenia kosztów podróży wraz z umową użyczenia – w zależności od pojemności silnika, nie więcej niż 0,90 zł za 1 km. Dokumenty do pobrania na stronie www.pzsnstart.eu w zakładce start/dokumenty do pobrania (sport wyczynowy). Wypełnione, wydrukowane i podpisane dokumenty należy przesłać niezwłocznie w wersji papierowej na adres naszego biura.
  • Wyjazd na zawody dofinansowany jest ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki na podstawie umowy nr 2023/0036/0076/SubC/DSW z dnia 29.03.2023 r.

Otrzymują:

  • Start Szczecin, MKS ParaVolley Silesia, Start Wrocław, IKS Warsaw Wings

zawsze i wszędzie #KibicujemyParaolimpijczykom