To co, że wózek. Ćwiczyć zawsze można!

wózkersi 2

Wózek inwalidzki nie eliminuje z aktywnego stylu życia. Mogliśmy się o tym przekonać rok temu na targach FIT-EXPO, gdzie po raz pierwszy podczas Międzynarodowej Konwencji Fitness przygotowano zajęcia dla wózkersów. W tym roku zapraszany ponownie na DRUMS ALIVE®!

Międzynarodowa Konwencja Fitness jest dedykowana przede wszystkim dla instruktorów fitness . Jednak rok temu Katarzyna Przychodzka-Kusek z Akademii Fitness Planet udowodniła, że zajęcia DRUMS ALIVE® mogą być również dla wózkersów i dopięła swego.

DRUMS ALIVE® to forma zajęć fitness z wykorzystaniem piłek body ball i pałeczek. Zajęcia są proste, ale angażują ciało i umysł, dlatego mogą w nich brać udział każdy, bez względu na wiek.

Zajęcia dla wózkersów odbędą się na FIT-EXPO w ramach Międzynarodowej Konwencji Fitness EU4YA w niedzielę, 22 maja, w hali nr 8 Międzynarodowych Targów Poznańskich w godzinach od 13.00 do 13.50. Podobnie jak trok temu wszyscy uczestnicy (wózkersi i osoby towarzyszące) wejdą w ten dzień na targi za darmo. Wystarczy zgłosić swój udział u organizatora wysyłając mail na adres paulina.szczesiak@mtp.pl

  • Wydarzenie: Drums Alive®, Międzynarodowa Konwencja Fitness EU4YA, targi FIT-EXPO
  • Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie, pawilon 8