Żegnamy naszą kochaną koleżankę

Z głębokim smutkiem i nieopisanym żalem zawiadamiamy, iż w wieku 29 lat  w dniu 13 listopada odeszła nasza ukochana koleżanka, Aleksandra Radecka, która nagle opuściła nasze szeregi, zostawiając w naszych sercach pustkę trudną do zapełnienia.

Ola pracowała z nami przez ostatnie dwa lata. W tym czasie stała się nieodłączną częścią naszego zespołu. Cechowały ją zaangażowanie i wysoka etyka pracy. Zawsze dawała z siebie wszystko . Przez ten czas zdobyła nasze serca swoim uśmiechem, pozytywnym nastawieniem i poczuciem humoru. Zawsze elegancka i kolorowa, wnosiła do naszego biura ogromną dawkę młodzieńczej energii.

Była fanką piłki nożnej i Roberta Lewandowskiego. Poziomem wiedzy na temat footballu i swojego idola zaskakiwała każdego z nas.

Olu, wciąż nie możemy uwierzyć, że już Ciebie z nami nie ma. Odeszłaś stanowczo za wcześnie. Będzie nam Ciebie bardzo brakowało.

Spoczywaj w pokoju.

Pożegnanie Oli odbędzie się we wtorek, 21 listopada 2023 r, o godz. 14.00 w Domu Pogrzebowym w Sali A, na Cmentarzu Komunalnym Północnym w Warszawie. Wcześniej, od 12.45 zapraszamy do Sali C na chwilę wspomnień o Oli.