Zgrupowanie kadry narodowej w lekkiej atletyce, COS OPO Wałcz 17-27.03.2023

Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „START” informuje, że zgodnie z planem

organizuje zgrupowanie w składzie:

Kadra:

  1. Mossoń Michał                       trener/kierownik zgrupowania
  2. Niedźwiecka Małgorzata       trener
  3. Koziej Marcin                         fizjoterapeuta (bez noclegu)
  4. Drabiuk Łukasz                       wolontariusz
  5. Mizancew Zuzanna                wolontariusz

Zawodnicy:

  1. Biernat Mateusz                     Start Warszawa
  2. Kornobys Lucyna                    Start Wrocław
  3. Mirosław Jakub                      Start Wrocław
  4. Strawińska Karolina               Start Warszawa

Zakwaterowanie w COS Wałcz, Aleja Zdobywców Wału Pomorskiego 99, 78-600 Wałcz. Rozpoczęcie od kolacji 17.03.2023, zakończenie zgrupowania po śniadaniu 27.03.2023 r. Zawodnicy zobowiązani są do zabrania strojów sportowych, a także aktualnych badań lekarskich oraz przestrzegania obostrzeń sanitarnych narzuconych przez obiekt i przepisy prawa.

Ze uwagi na zasady celowego, racjonalnego i oszczędnego wydatkowania środków publicznych zwracamy się z prośbą o optymalizację kosztów przejazdu zawodników oraz kadry szkoleniowej i w ramach możliwości wspólne podróżowanie na miejsce zgrupowania.

Zwrot kosztów przejazdu nastąpi na podstawie rozliczenia kosztów podróży (w zależności od pojemności silnika, nie więcej niż 0,90 zł za 1km) lub biletów (PKP, PKS) lub faktur w przypadku biletów elektronicznych.  Dokumenty do pobrania na stronie pzsnstart.eu w zakładce start / dokumenty do pobrania. Dokumenty wypełnione elektronicznie, wydrukowane i podpisane należy przesłać w wersji papierowej w ciągu 14 dni od zakończenia zgrupowania na adres: Polskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych „Start”, ul. Konwiktorska 9 lok.2, 00-216 Warszawa.

Koszty związane z  zgrupowaniem pokrywa Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start” ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.

zawsze i wszędzie #KibicujemyParaolimpijczykom