Zgrupowanie kadry narodowej w lekkiej atletyce, Słupsk, 17-24.03.2023

Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „START” informuje, że zgodnie z planem

organizuje zgrupowanie w składzie

Kadra:

  1. Karina Buczek – trener

Zawodnicy:

  1. Kałucka Zofia      FrameRunning Złotowianka Złotów
  2. Krzyżek Artur      FrameRunning Złotowianka Złotów

Zakwaterowanie w SOSiR Słupsk, Ul. Madalińskiego 3, 76-200 Słupsk. Rozpoczęcie od kolacji 17.03.2023, zakończenie zgrupowania po obiedzie 24.03.2023 r. Zawodnicy zobowiązani są do zabrania strojów sportowych, a także aktualnych badań lekarskich oraz przestrzegania obostrzeń sanitarnych narzuconych przez obiekt.

Ze uwagi na zasady celowego, racjonalnego i oszczędnego wydatkowania środków publicznych zwracamy się z prośbą o optymalizację kosztów przejazdu zawodników oraz kadry szkoleniowej
i w ramach możliwości wspólne podróżowanie na miejsce zgrupowania
z zachowaniem bezpieczeństwa i restrykcji sanitarnych.

Zwrot kosztów przejazdu nastąpi na podstawie rozliczenia kosztów podróży (wraz z umową użyczenia – w zależności od pojemności silnika, nie więcej niż 0,90 zł za 1km) lub biletów (PKP, PKS) lub faktur w przypadku biletów elektronicznych.  Dokumenty do pobrania na stronie pzsnstart.eu
w zakładce start / dokumenty do pobrania. Dokumenty wypełnione elektronicznie, wydrukowane
i podpisane należy przesłać w wersji papierowej w ciągu 14 dni od zakończenia zgrupowania na adres: Polskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych „Start”, ul. Konwiktorska 9 lok.2, 00-216 Warszawa.

Koszty związane z  zgrupowaniem pokrywa Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start” ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.

zawsze i wszędzie #KibicujemyParaolimpijczykom